2726

برا جوشات از داروخانه صابون بگیر 

جوشاتو ببینن برحسبش دارو میدن 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم نداره خوبه بابا

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇
2728

نمیدونم فرم ابروهات چجوری بوده که الان آرایشگره اینجوری برداشته ولی بنظرم خوشگل نیست زیر ابرو باید یه قوس خوشگل داشته باشه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم فرم ابروهات چجوری بوده که الان آرایشگره اینجوری برداشته ولی بنظرم خوشگل نیست زیر ابرو باید ی ...

فرم ابروهای من طوریه که همیشه زیر ابروهام صاف میشه اگر بخواد یکم حلال بشه باید ابروهام مثل دو دهه قبل هشتی بردارم

فرم ابروهای من طوریه که همیشه زیر ابروهام صاف میشه اگر بخواد یکم حلال بشه باید ابروهام مثل دو دهه قب ...

میری آرایشگاه؟ 

یبار خودت دست بکار شو و دونه دونه بردار 

من از وقتی آرایشگاه نمیرم و خودم برمیدارم قوس خوشگل بهش دادم

تو آرایشگاه صاف برمیدارن اصلا دقت نمیکنن چی خوشگل تر میکنه آدمو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
فرم ابروهای من طوریه که همیشه زیر ابروهام صاف میشه اگر بخواد یکم حلال بشه باید ابروهام مثل دو دهه قب ...

وااای واااای من دوس ندارم هشتی .. چقد مد بود اوننوقع ها 😂

بـِ توکّلِ نامِ اعظـمتــ ... سلام :)
میری آرایشگاه؟  یبار خودت دست بکار شو و دونه دونه بردار  من از وقتی آرایشگاه نمیرم و خود ...

اره میرم ارایشگاه 

ابروهای من از وقتی ابرو برمیدارم خیلی از جاهاش خالی شده اصلا نمیتونم ریسک کنم دستش بزنم 

2706