2137
2106

کُ

من ن ایوبم ن صبور •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                                                       هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419

...🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050

نه خوبه ک

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
2143

برا جوشات از داروخانه صابون بگیر 

جوشاتو ببینن برحسبش دارو میدن 

اگ روزی خیانت دیدی :بدان قیمتت بالاست اگ روزی ترکت کردن بدون باتو بودن لیاقت میخاد.خلاصه هر وخت ریدن بهت ی جوری خودتو قانع کن 😐صدای خش خش (: فقط صدای خاروندن پشما . نمیدونم چ مرگمه تا ماشین عروس میبینم ی صحنه هایی میاد تو مغزم ک اصلا خدایا توبه 

دم نداره خوبه بابا

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇
2051