1874
2106

کُ

از ی فیل ایل نسازید  ⚜   دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیشه......😉    ¤   معبودِ من؛خدایِ من باش     🦢           ♟زِتَم      ●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهSH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•              •من ن ایوبم ن صبور• ◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤         🦄                   °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                  ○                  ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      #تک.مارالتم   💊          https://harfeto.timefriend.net/16258293206643              

...🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

بده😐

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن  ♥                  نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن   ♥                       این چ خورشیدغریبی است ک باحال نزار    ♥              پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن       ♥         شیرمردی ک درآن واقعه هفتادو دوبار            ♥            دست غم برکمرش رفت ولی قولش ن          ♥                 هر کجامینگری نام حسین است وحسین    ♥                  ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن       ♥        ((((((( السلام علیک یااباعبدالله الحسین))))))))              اصلاحسین جنس غمش فرق میکند           این راه عشق پیچ وخَمش فرق میکند                 من عزادار ارباب بی کفنم هستم♥♥♥♥♥♥♥
2050

خوبه ک

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن  ♥                  نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن   ♥                       این چ خورشیدغریبی است ک باحال نزار    ♥              پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن       ♥         شیرمردی ک درآن واقعه هفتادو دوبار            ♥            دست غم برکمرش رفت ولی قولش ن          ♥                 هر کجامینگری نام حسین است وحسین    ♥                  ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن       ♥        ((((((( السلام علیک یااباعبدالله الحسین))))))))              اصلاحسین جنس غمش فرق میکند           این راه عشق پیچ وخَمش فرق میکند                 من عزادار ارباب بی کفنم هستم♥♥♥♥♥♥♥

نه خوبه ک

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

برا جوشات از داروخانه صابون بگیر 

جوشاتو ببینن برحسبش دارو میدن 

اگ روزی خیانت دیدی :بدان قیمتت بالاست اگ روزی ترکت کردن بدون باتو بودن لیاقت میخاد.خلاصه هر وخت ریدن بهت ی جوری خودتو قانع کن 😐صدای خش خش (: فقط صدای خاروندن پشما . نمیدونم چ مرگمه تا ماشین عروس میبینم ی صحنه هایی میاد تو مغزم ک اصلا خدایا توبه 

دم نداره خوبه بابا

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇
2051