2726
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 109 پست

منم برخورد بد دیدم از یک دندانپزشک بیشعور رفته بودم واسه پر کردن یه دندونم نوبت بگیرم جلو بقیه منو ضایع کرد که چرا دندوناتو درست نمیکنی گفتم هزینه اش زیاده داد زد اگه از اول به فکر بتشین هزینه اش زیاد نمیشه و.... منم کلی خجالت کشیدم رفتم خونه دیگه پیش اون دکتر نرفتم

من یه بار رفتم سونو دکتر یه آقایی جوون هیز بود عوضی آنقدر ترسیدم تازه مامانمم نزاشت بیاد تو اتاق در ...

من بمیرمم زیر دسته مرد جمعات نمیرم سونو

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون فک میکنن باسن مبارک اسمان واشده اینا افتادن پایین اخر فهم و درک ودانایی ان ما هم یه مشت خنگیم که ...

اینجوری نیست

ببین بعد کشیک های زیاد واقعا مغز ادم نمیکشه

وگرنه کی دوس داره با بداخلاقی با بقیه صحبت کنه؟

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
2728
مخصوصا هنگام زایمانت😔😔😒حلالشون.نمیکنم

من خدا رو شکر دکترای موقع زایمانم عاایییییی بودن عالی .فقط ی خانمی بود از کارکنای خدماتی خدا ازش نگذره بعد سزارینم به شدت حالم بد بود پلاکت خونم پایین بود با اون همه درد میگفت شکمتو کمرتو بده بالا من زیر انداز اناق عمل رو بردارم .مامانم باهاش دعوا کرد گفت مگه نمییینی چقد درد میکشه بزار خودم درمیارم میندازم سطل ااشغال چنان زیر کمرم کشید تا شبش فقط از درد گریه میکردم .بعد از پرستارا شنیدم با خانوادش مشکل داره و  میخواد از شوهرش هم طلاق بگیره عصبی شده 

خداروشکر من اکثر دکترایی که رفتم برخورد خوبی داشتن، چه خانوم چه آقا، ولی پیش اومده اونهمه پول ویزیت دادم بعد طرف اصلا گوش نداد حرفامو سریع از سر باز کرد گفت فعلا اینارو مصرف کن بعدا بیا 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
دکتر هایی هستن که خیلی عالی و مهربون هستن، منشی هایی دارن که پاچتو میگیرن    

به نظر من منشی یکی از کار های سخت زندگیه🤣

یه حرف تکراریو باید به صد نفر بگی

من هز حا میرم اول با منشی خوش و بش میکنم یه ذره حالشون بهتر شه بعد کارمو میگم

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
اینجوری نیست ببین بعد کشیک های زیاد واقعا مغز ادم نمیکشه وگرنه کی دوس داره با بداخلاقی با بقیه صحب ...

بعد کشیکای طولانی اگه اعصاب ندارن برن بشینن خونشون همه که نباید بعد سی سال بازنشست شن اگه طرف حدش دوساله بعد دوسال بره بشینه خونش نه خودشو عذاب بده نه مارو 😐

دقیقا تفاوت گذاشتن همینه ها اگه بریم سوپر مارکت یارو بپره بهمون مشکل داره عصبیه روانیه ولی دکترا فشار کاریه 😐😐😐😐😐

خودمون پرروشون میکنیم عزیزم الان یه نفر تاپیک بزنه خواستگارم دکتره همه فوری میگن زنش شو زنش شو انگار ...

بله درسته کلا جامعه ما پزشک پرست هستند اما یکجا خوندم تو کشورای توسعه یافته، برای رشته هایی مثل جغرافیا، حقوق، اقتصاد و در مجموع علوم انسانی خیلی خیلی ارزش قائل هستند چون در نهایت این افراد هستند که حکومت رو زمامداری می کنند اما تو جامعه ما متاسفانه این رشته ها کمترین احترام رو دارند و بیشترین توجه سمت رشته های علوم پزشکیه و برای همین وضع مون اینه... زمامداران ما کی هستند؟؟؟؟؟ 

بعد کشیکای طولانی اگه اعصاب ندارن برن بشینن خونشون همه که نباید بعد سی سال بازنشست شن اگه طرف حدش دو ...

احسنت 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

منم‌رفتم پیش ی دکتر گوشیش اپل بود زنگ خورد دو ساعت ما نشستیم تا این حرف زدنش تموم بشه اخرشم گفت اول آزمایش باید بدید بعد بیایید اینجا 😐

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 
2706