1874
2106
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

792 بازدید | 109 پست

خداکنه هیچکس محتاج آدم گنداخلاق نشه حالا چ دکتر چ هر کس دیگه ای

رفتم دکتر انگار ارث باباشو خوردم عصبی و طلبکار 

خیلی ناراحت شدم دلم شکست💔

بالابروید یا پایین بیایید اصلا قرآن را  بر سر در جامعه ای  پهن کنید مادامی که در یک سو در یک جامعه ای گرسنه ی بیچاره ی از سرما بلرز وجود دارد و در یک سو متنعمان برخوردار از همه چیز اون جامعه لجن است تمام چهره اش را هم با قرآن بپوشانید لجن است.  «شهید مظلوم، بهشتی».                              گوسفندان مردم کوفه را معاویه میدزدید، توهینش را امیرالمؤمنین علیه السلام میشنید!!!!!!! (چقدر شبیه این روزای ماست.                                                    ساقیا مست مستم، دستم بگیر.تا نیوفتادم ز پادستم بگیر                                                                     به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔باخبرباش پس از ظلمت این چند صباح، صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است، 🌷✌️

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

نکبته آشغالن حالم از هرچی دکتر زن هست بهم میخوره

این آقا بود

بالابروید یا پایین بیایید اصلا قرآن را  بر سر در جامعه ای  پهن کنید مادامی که در یک سو در یک جامعه ای گرسنه ی بیچاره ی از سرما بلرز وجود دارد و در یک سو متنعمان برخوردار از همه چیز اون جامعه لجن است تمام چهره اش را هم با قرآن بپوشانید لجن است.  «شهید مظلوم، بهشتی».                              گوسفندان مردم کوفه را معاویه میدزدید، توهینش را امیرالمؤمنین علیه السلام میشنید!!!!!!! (چقدر شبیه این روزای ماست.                                                    ساقیا مست مستم، دستم بگیر.تا نیوفتادم ز پادستم بگیر                                                                     به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔باخبرباش پس از ظلمت این چند صباح، صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است، 🌷✌️
2124

چون دکترن خودشونو میگیرنه

کـاش دوتا بـال میداشتمه باهاش جـا به جــا میشدمه همیشه خــستمه همیشه خوابــم میایه دوغ تو رگ هام جای خون هایه حالم شبیه شب ِ جمعه هایه  ایــنم شانس مــایه تــنبل نرو به سایه ،سایه خودش میایه ایــنم ضرب المثل ما تــنبل هایه    همیشه ضعف دارمه چیپس پیاز جـعفریم کــجایه ؟     اازون بالا شوهـر میــایه یک دانه خوشگل بــیایه   دیگه نیتونم بنویسمه یک عدد کـــورد عــسدَمه بایه  

خیلی وقته اینجور دکتری ندیدم اون مال قدیم بود الان همه دکترا مهربونن ک

روی دستش پسرش رفت ولی قولش ن  ♥                  نیزه ها تاجگرش رفت ولی قولش ن   ♥                       این چ خورشیدغریبی است ک باحال نزار    ♥              پای نعش قمرش رفت ولی قولش ن       ♥         شیرمردی ک درآن واقعه هفتادو دوبار            ♥            دست غم برکمرش رفت ولی قولش ن          ♥                 هر کجامینگری نام حسین است وحسین    ♥                  ای دمش گرم سرش رفت ولی قولش ن       ♥        ((((((( السلام علیک یااباعبدالله الحسین))))))))              اصلاحسین جنس غمش فرق میکند           این راه عشق پیچ وخَمش فرق میکند                 من عزادار ارباب بی کفنم هستم♥♥♥♥♥♥♥

چون فک میکنن باسن مبارک اسمان واشده اینا افتادن پایین اخر فهم و درک ودانایی ان ما هم یه مشت خنگیم که محتاجشون شدیم  

دوست عزیز.لطفا اگه زیر ۱۶سالته تو هیچچچچ تاپیکی رومن ریپلای نکن..چون من اگه کار بابچه هارو یاد داشتم قطعا مربی مهدکودک میشدم نه اعصابشو دارم نه انرژیشو😘
2050

آره منم برخورد داشتم بعضی دکترا آدم و مسخره میکنن یا اگر سوال کنی میتوپن به آدم منم بدم میاد ازشون ولی خب معمولا خیلی باتجربه هستن ادم مجبور میشه بره پیششون 

لطفا ریپلای نکنید 
نکبته آشغالن حالم از هرچی دکتر زن هست بهم میخوره

با جنسیت دکتر مشکل دارید  یا  نحوه ی رفتار  ؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

جالبه دکتر باید خوشرو‌و‌مهربون باشه ولی واقعا یه عدشون با یه من عسل هم‌نمیشه خورد 

من به دکتری رو‌میشناسم بسیار دکتر عالی هستن ولی انقدر استرس به ادم میده برای توضیح مسایلت نمیدونی کدومو بگی بهش چرا چون سرش شلوغه مریض زیاد برا هر کسیم بیشتر از ۵دقیقه وقت نمیزاره 

فقط هم یک مشکلتو‌جواب میده دومی رو‌میگه وقت مجدد بگیر 🤣

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝

الان میان ادماایی ک بابا ننشون دکتره 

سنگر بگیر😂😂😂😂😂

نمیدونممممم بَرااااااااااا چییییییی.... با طُ خوبع همه چییییییییی❤❤❤❤❤👨‍👩‍👧‍👧😍😍😍😍❤❤❤❤🌻🍸🧿🧿🧿
ی بار رفتم چشم پزشک ی چیزی گفت نشنیدم گفت گوشات مشکل داره؟؟؟ چند دفعه بگم انقدررر ناراحت شدم اومدم ...

میگم فلان مشکل رو دارم 

میگ عکس گرفتی میگم نه 

داد میزنه دفترچت رو بده به من  دفترچت رو بده به من

بعد میگه پس این چیه میگم ام آر ای میگه خوب چرا میگی انجام ندادم؟ منم گفتم تو گفتی عکس ن ام آر ای

فک میکنه الکی رفتم ک دارو بگیرم

خاک بر سر تامین اجتماعی با این دکترایی ک داره

2051