2726
عنوان

میگن نتایج کنکور تا فردا میاد حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 146 پست
یعنی این هفته یا هفته بعد؟

هفته بعد

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه فامیل  و خونواده هرکی زنگ زد گف رتبت چن شده بگو بد نشده. هرچیم تکرار کرد همینو بگو. راجبه ...

فامیل زیاد در جریان نیستن 

بیشتر مشکلم خانواده ام هستن احساس میکنم نا امیدشون کردم جدیدا از خودم متنفرم احساس میکنم هیچی نشدم 

2728
نه که راضی باشن بابام و مامانم احساس میکنم ازم ناامیدن فامیل بیشتریا نمیدونستم کنکور دادم ولی خب باز ...

ببین شرایطمون مثل همه😂 ..

منم مثل تو کمالگرا بودم..اصلا همین کمالگزا بودنم اسیب بهم زد توو درس خوندنم...منم یکی از خاله هام هرچی از چرت و پرتایی که بهم میپرونه بگم کم گفتم😂

منم دوس دارم برم روانشناسی ازاد بخونم😛...

بابام فک نکنم بدونه خیلی گند زدم😂

ولی مامانم میدونه ..و بعضی وقتا میزنه توو سرم که هیچی نشد و فلان😂.منم تا چندوقت پیش غصه میخوردم توو دلم و ...

ولی دیگه دارم سعی میکنم مسیرم یع جور دیگه عوض کنم

نمیدونم از زندگی چی میخوام روز به روز دارم بدتر میشم 

من مدرسمو عوض کردم درسم افت کرد و دوم بد دهن شدم و اصلا تمام معیارهام از زندگی عوض شد 

سوم اینکه به خاطر درس لعنتی اداب معاشرتم خیلی افت کرده 

چهارم اینکه پشت کمرم گرد شده از قوز پاهامم کج میذارم 

همه ی این تاوان ها اخرشم هیچی نشدم

آره این هفته نمیاد خیالتون راحت

ببخشید شما از کجا میدونین یکشنبه هفته آینده؟

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
ببین شرایطمون مثل همه😂 .. منم مثل تو کمالگرا بودم..اصلا همین کمالگزا بودنم اسیب بهم زد توو درس خون ...

چطوری سعی میکنی عوض کنی 

احساس میکنم همه رو نامید کردم من توعمرم به جز درس خوندن کار دیگه ای نکردم میخوام تغییر کنم اما خیلی تنبل و بی انگیزه شدم حالم از خودم بهم میخوره به نرم افسردگی دارم

دو ترم ریاضی به اجبار خونواده،میگفتن ریاضی فول شده برو رشته مدیریت بعدش رفتم مدیریت بازرگانی ارشدشو ...

منم مدیریت صنعتی خوندم سال۹۱..ولی از۹۲رفتم سرکار ..الان برا ارشد میبینم راحت تر از بقیه واینکه به رشته خودم بخوره مدیریت بازرگانی هس ...همه هم همینو میرن راست میگی ..فقط به درد شاغل هامیخوره

بودی شهر رو چراغونی میکردم
حالا خونواده بهت امیدوار باشن یا ازت ناامید چه ضرر و سودی به حال تو داره؟

برات مهم نیست پدر و مادرت راجب ات چی فکر میکنن 

من تو کل زندگیم به اون دختر خوبه معروف بودم که فامیل می پرستنش تا حالا نقظه ضعف نداشتم به جز این

چطوری سعی میکنی عوض کنی  احساس میکنم همه رو نامید کردم من توعمرم به جز درس خوندن کار دیگه ای ن ...

منم دارم داغون میشم..از استرس نمیدونم چیکار کنم...

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
برات مهم نیست پدر و مادرت راجب ات چی فکر میکنن  من تو کل زندگیم به اون دختر خوبه معروف بودم که ...

نه برام مهم نیس.توام واست مهم نباشه.حالا دختر بده ام نمیخواد باشی ولی دختر خوبه بودن تو چشم بقیه چ اهمیتی داره.خودت از خودت راضی باش

2706