2410
2553
عنوان

میگن نتایج کنکور تا فردا میاد حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 146 پست
نه به نرم امروز فردا میاد

نه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فارغ التحصیل که شدی دیگه اصلا مهم نیس دانشگات چه مدلی بوده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین من خودم خراب کردم ..پشت کنکوری بودم... منم همش بخاطر حرف مردم که چ فکری الان میکنن یا به خانوادم چی بگم،خودمو نابود کردم و از لحاظ روحی داغون شدم😅...ولیییییی الااان دیگه فامیل که اصلااا واسم مهم نیست.منتظرم زودترم نتایج بیاد خانواده و فک و فامیل بفهمن خراب کردن تا این پرونده کنکور من بسته بشه و تموم بشه و خلاص😐😂...ببین نهایتش تا چند روز فامیل زنگ بزنه نچ نچ و وای وای  بکنه ... خانوادتم بعد اینکه رفتی دانشگاه دیگه کنار میان کاری نمیتونن بکنن...تازه تو ک میگی خانوادت راضین و مشکلی ندارن

خوشبحالت برا این خونواده فهمیده ات رشته مهمتر از دانشگاس روانشناسی عالیه ن مث ما که بزور فرستادن ...

خیلی پشت کنکور اذیت شدم برا همین ولم کردن 

مامانم بیشتر فکر هیکل و زیباییه و خواستگار تا درس البته قبلن اینطوری نبود فکر کنم ازم نا امید شده

شما رشتتون چی بود

میخوام برم روان شناسی ازاد بخونم برا فوق برم دولتی قبول شم

مشکل من اینکه کمالگرا هستم و لی به اندازه لازم تلاش نمیکنم 

جدیدا حالم از خودم بهم میخوره

2714

واسه فامیل  و خونواده هرکی زنگ زد گف رتبت چن شده بگو بد نشده. هرچیم تکرار کرد همینو بگو.

راجبه استرس خودتم, ببین هرچی بشینی دعا بخونی یا هرچی خوشحال باشی هیچ تاثیری تو نتیجت نداره.یا شده, یا نشده.یه تصمیمی میگیری بالاخره

ببین من خودم خراب کردم ..پشت کنکوری بودم... منم همش بخاطر حرف مردم که چ فکری الان میکنن یا به خانواد ...

نه که راضی باشن بابام و مامانم احساس میکنم ازم ناامیدن فامیل بیشتریا نمیدونستم کنکور دادم ولی خب بازم خیلی سرزنش میکنن مامان من از این ادماس که همه چی رو مسخره میکنه برام اعصاب نمیذاره یا خالم و پسر خاله هام اینطورین حالا خودشونم خیلی درسشون خوب نیستا ولی منو مسخره میکنن 

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
رشته ی فوق لیسانس چی خوندی

دو ترم ریاضی به اجبار خونواده،میگفتن ریاضی فول شده برو رشته مدیریت

بعدش رفتم مدیریت بازرگانی ارشدشو هم گرفتم

الان هر کارمندی از هر رشته ای دلش میخاد حقوقش اضافه شه میاد یه فوق لیسانس رشته منو میگیره...دیگ اینم بی ارزش شده

2706