2194
2106

خیلی میترسم خراب کرده باشم

دلم میخواد روان شناسی یا گفتار درمانی بخونم 

اگر خیلی خراب کرده باشم باید برم پیام نور یا ازاد روانشناسی بخونم 

مامانم میگه برام مهم نیست هرچی شد شد 

ولی کلا نظرتون راجب کسی که دانشگاه ازاد یا پیام نور میره چیه

واینکه باید به فامیل چی بگم یا به خانواده ام 

خیلی خستم 

لعنت به زندگی از استرسش یکماهه شب خواب میبینم 

یکشنبه هفته آینده نتایج میاد

نصفه شب

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX

من بهت قول میدم ۸م ب بعد میاد

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
یکشنبه هفته آینده نتایج میاد نصفه شب

دقیقا

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
واقعا؟ 

آره

این هفته نمیاد خیالتون راحت

امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الامر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱                goftino.com/c/0J0xHX
2050

به عنوان کسی که می خواد روانشناسی بخونه به خودت یاد بده در قید و بند حرف مردم نباشی

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

خوشبحالت برا این خونواده فهمیده ات

رشته مهمتر از دانشگاس

روانشناسی عالیه

ن مث ما که بزور فرستادن ریاضی بزور فرستادن دولتی با ی فوق لیسانس رشته بدردنخور نشستیم کهنه بچه میشوریم...

موفق باشی

2183
نه به نرم امروز فردا میاد

نه

فارغ التحصیل که شدی دیگه اصلا مهم نیس دانشگات چه مدلی بوده

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم