2737
2739
گلم جاری من بعد بیست سال کار شما رو کرد الا ن مق س.... پشیمونه.... ولی دیگه راه برگشتی نذاشته... بچ ...

من خیلی صبوری کردم اونااصلابامن نیستن که بودونبودشون فرق داشته باشه فقط باتماس باهم ارتباط داریم وبیشترمامیریم خونشون

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر بلایی که سر عروسا میارن ۹۹درصد همین شوهرا مقصرن

به شدت قبول دارم...

مادرشوهر من خیلی خوبه... شوهرم برای تولدم پول قرض کرده بود گوشی خریده بود... مادرشوهرم گفت چرا خودتدنو تو سختی انداختید... چندبار گفت... منم یه شوهرم گفتم چرا خریدی الان فکر می کنن من گفتم... چناااااااان سرم داد زد پول خودمه دوست دارم بخرم برات به خود تو هم ربط نداره... سر من داد میزدا ولی همه حساب کار اومد دستشون...

خشنه لهنتی  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2731

بهترین کارو میکنی بعد شوهرت باهاشون رفت و امد داره ؟نمیدونم چرا چشاشون دراومده واسه عروس اگه عقل الانمو داشتم با یه پسر یتیم و بی همه کس ازدواح میکردم و راحت بودم

گناه من سادگی بود .
جای من بودی چیکار میکردی؟؟بخاطر ی مسئله بی ارزش پدرشوهرم تف کرد تو رومو ب پدرومادرم فش داد و مادرشوه ...

چراشوهرت اگه خوب بودکه نمیزاشت این حقارتوتحمل کنی

اخه بااینکه خونمون نزدیکه اوناشایدسالی یکی دوباربیان ولی ماهرهفته میریم میخوام دیگه نرم

نه خب ببین اینجوری خیت‌ هست 

اولش با سیاست باش مثلا جمعه بچه اتو ببر شهربازی یا مثلا برو ی جای تفریحی یا خونه بابات .

بعد هی بگو کار پیش اومد .دیگه هی کم کن بعد چند وقت دیگه دلیل نمی پرسن

اخه بااینکه خونمون نزدیکه اوناشایدسالی یکی دوباربیان ولی ماهرهفته میریم میخوام دیگه نرم

اگه زرنگ باشی هی۰ وقت باهاشون قطع ارتباط نمیکنی، بیشتر سو استفاده کن ازشون، برو ۷ونشون، بخور، دست به هیچیم نزن، بزرا در آینده بچتو بگیر، قهر کنی تازه اونارو خوشحال کردی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
بهترین کارو میکنی بعد شوهرت باهاشون رفت و امد داره ؟نمیدونم چرا چشاشون دراومده واسه عروس اگه عقل الا ...

منم بخداچرامن اخه یه عالمه دخترعمه دخترخاله ودوست اشنادارم هیچکس قدرمن پیش خانواده شوهرش بی ارزش نیست اره شوهرم هرچندروزیه بارمیره 

فکر کنم مثلا میخوان بگن زیر دین نباشن در صورتی که والا بلا منتی حرفی نیست 

منو دختره از اقوامیم و مجردی مامانمون ایناهم همسایه بودن.یه مدرسه بودیم.باهم میرفتیم مدرسه.

اصلا همه چیمون باهم بود.

دوتا همو میخواستن چندین سال اما نمیتونستن بگن به هم و ...

من رابطه رو جوش دادم. و رابطه با من خیلی کمرنگ شد.

بعد باز دوستم بعد ازدواج من امد گفت من فک میکنم خیانت میکنه و اینا و امتحانش کنیم و کمکش کردم و یارو پا داد🥲

ولی تا فهمید ما بودیم گفت میخواستم دختر جور کنم برا دوستم.الکی ام میگفت.

و سریع رفت خاستگاری دوستم و اونام قبول کردن.دیگه باورت میشه حتی رفیقم خاستگاری رو به من نگفت😐

من چند ماه بعد اتفاقی دیدمش گفت بهم.و دیگه برا عقد خب دعوت شدیم. تقریبا ۳ یا۴ سال پیش

بعد یهو تامام 😐

الانم عروسیشون بعد صفر هست.من که نمیرم.همون اولم دیدم بی معرفتن به شوهرم گفتم من عروسی اینا نمیرم.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اولش قط رابطه کردیم اما خب هرچی باشه خانوادشه..نمیشه تا ابد قط رابطه بود

میشه چرانشه ازعقده ای شدن که بهتره من تاحالاخیلی حرص خوردم خیلی

نه خب ببین اینجوری خیت‌ هست   اولش با سیاست باش مثلا جمعه بچه اتو ببر شهربازی یا مثلا برو ...

اونااصلابودنبودمن براشون مهم نیست متوجهی اصلانمیخوان منوببینن فقط به خاطرشوهرم دوکلمه بامن حرف میزنن وهروقت کارشون پیشم گیرکرد

2706