2733
2734

انگاریهوبه خودم اومدم که چراچندساله این همه خواری روتحمل کردم

مثلاخودم بیشترباعث ازدواج خواهرشوهرم بایکی شدم ولی اون روزکه عیدی واسش اوردن ومهمونی گرفتن حتی من خبرم نداشتم

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرت دعوا نمیکنه یا تلافی

نه شوهرم اصلاتلافی نمیکنه اگه یه چیزیم بگه واعصبانی بشه بعدچندروزیادش میره

2738

گلم جاری من بعد بیست سال کار شما رو کرد الا ن مق س.... پشیمونه.... ولی دیگه راه برگشتی نذاشته...

بچش تو بیمارستان مریض بود و دکترا گفته بودن دورش باید شلوغ باشه...‌ اما هیچ کس پیشش نبود...

البته ما نمی دونستیم بعدا فهمیدیم...

نکن که بد پشیمون میشی

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
کلا نمیدونم چه عقده ای بازیه که درمیارن وقتی باعث ازدواجشون میشی اول از همه شمشیر و برای خود ادم از ...

دقیقا.منم باعث دوستی و بعد ازدواج یکی شدم اولین نفر خود منو گذاشتن کنار.انگار من دشمن باشم😕اینجوری رفتار میکنن

یعنی از رفتارشون هنوزم متعجبم بعد این همه سال

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
خوب کاری میکنی  بعضی وقتا باید یه واکنشی نشون بدی

اره بخدادارم عقده ای میشم تاحالااصلابهشون بی احترامی نکردم بخدا

کار درستی نیست دوری کنبد ولی قطع رابطه نه .یهو از اون طرف بوم نیوفتید

اخه بااینکه خونمون نزدیکه اوناشایدسالی یکی دوباربیان ولی ماهرهفته میریم میخوام دیگه نرم

اشتباه کردی اشنا کردی واسه ازدواج میزاشتی نکبت میترشید الان شاخ نمیشد

اره بخداهمش به خاطرشوهرم بودچون غصشونومیخورد

2706