2737
2734
نی نی منم‌۲۲تیر به دنیا اومد زردیش رو چنده؟

مبارک باشه قدم نورسیده ات گلی الان رو ۱۱ اینا تقریبا هنوز ج ازمایش امروزش نیومده

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۲۵ ولی هنوز زردی داره دیگه بریدم براش دعا کنید خوب شه

دختر منم چهل روزش بود هنوز زردی داشت البته ۲۲ روزگی گرفت اولش نداشت آخرش دارو گیاهی بهش دادم.دو بار بهش دادم خوب شد

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
دختر منم چهل روزش بود هنوز زردی داشت البته ۲۲ روزگی گرفت اولش نداشت آخرش دارو گیاهی بهش دادم.دو بار ...

چه دارویی

2738
اره سه ماه میشه نمیخورم

الان که بارداری باید بخوری عزیزم.حتما آزمایشتو بده شوهرت ببره دکتر که اگه دکتر تشخیص داد برات دارو بنویسه.خودت لازم نیست بری

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
مبارک باشه قدم نورسیده ات گلی الان رو ۱۱ اینا تقریبا هنوز ج ازمایش امروزش نیومده

فدات

۱۱ که چیزی نیست دختر منم موقع ترخیص از بیمارستان رو ۵ بود پنج روز بعدش دیدم زرد شده بردمش ازمایش شده بود ده دو شب دستگاهداجاره کردیم دکتر هم بهش قطره بیلی ناستر داد دو روزه خوب شد دیروزم دوباره بردمش دکتر اطفال گفت اوکی شده شکر خدا

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
منم همینجوری میخوردم ولی خوب شدم قطع کردم شمام وقتی پایین میومد قطع میکردی

نه من تا اخر بارداری خوردم

قبلش نداشتم

فدات ۱۱ که چیزی نیست دختر منم موقع ترخیص از بیمارستان رو ۵ بود پنج روز بعدش دیدم زرد شده بردمش ازما ...

ای خوشبحالت شکر خدا 

مال ما طول کشیده س بهش میگن زردی طول کشیده

2706