2726
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6768 بازدید | 309 پست

سلام عزیزم خواب دیدم خونه ی نمیدونم هم خونه ی مامانم میشه توی روستا  هم خونه ی مادربزرگم اصل خونه‌ی مادربزرگمه ما برای تفریح میریم راه جداس حالا بیخیال. رفتیم جابندازیم بخوابیم من دیدم رتیل توش صدا مامانم زدم اومد که بکشتش که دیدیم بر عکس خوابیده آلت مردونه داشت مامانم کشتش. بنظرت تعبیر داره 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رتیل دشمن هست ..اما قسمت دوم خوابت ..ازدواج کردی؟یا به مسائل جنیی فکر میکنی؟

بله ازدواج کردم.! یدونه بچه دارم یکی هم توراهه.  جنیی چیه؟ 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2728
مسایل زناشویی یا جنسی ..

😁 ببخشید🤦‍♀️ اره یک هفتس اینجوری شدم. شوهرمم نیست به فکرشم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

سلام خوبی عزیزم من دیشب خواب دیدم توحرم امام رضا هستم یه گلدون برمیدارم به خادم حرم میگم که خواب دیدم امام رضا اومده به خوابم میگه این گلدون باید جابه جابشع.. 

میتونی برام تعبیرش کنی🥹

خداجونم کمکم کن خیلی بهت احتیاج دارم....

سلام عزیزم ممنون میشم تعبیر خواب منم بکی چندین خواب پشت سر هم تقریبا چند خواب دیدم 

اول اینکه سینه هام پر شیر شده و نوزادی دارم  اما میرم به کارای دیگم برسم بهش شیر ندادم از دور دیدمش ولی دلم میخواستم بعش شیر بدم چون سینه‌‌ام بسیار بزرگ و پر شیر شده بود بدم شیر بخوره در واقعبت نوزاد ندارم

بعد یه شب دیگم خواب دیدم یخ گراز بسیار بزرگ اومد در خونه م از دم خیاط اما کاری نکرد حمله اینا فقط حیوانات لاغرو کوچیکو اینا خورد

و بعد خواب دیدم یه جفت کفش بسیار نو به همسرم هدیه دادم پوشید و خیلی دوست داشت و گفت کاملا اندازمه