2726
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6768 بازدید | 309 پست
ببین تعبیر خاصی نداره منتهاااا شخص نامزدتون دچار دلتنگی هستن ..یعنی اون اقا دلشون  تنگه واسه شم ...

عزیزم من خواب دیدم تو یه کوچه ی تاریک وایسادم..بعد دوستم اومد من و برد آخر کوچه برد تو یه خونه ی یکی از همسایه ها..بعد اونجا من و سوپرایز کردن برا تولد..فقط دوتا از دوستام بودن..یادمه ولی تولدم نبود..کیک هم نداشتم چند تا شیرینی بود روش شمع بود..یه بچه هم اونجا بود من خیلی اون و بوس می کردم و دوس داشتم تعبیرش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی خواب دیدم با دوستم سوار ون شدیم داریم میریم ی شهر دیگه

بعد صدای جیغ اومد ما پیاده شدیم،دیدم یه عروس داره زایمان میکنه

یه خواب دیگم دیدم،خواب دیدم رل سابقم از دوستم خوشش اومده منم هی دارم بهش پیام میدم و فش میدم،با یه خط ناشناس،اونم فهمید منم

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

یه فامیل داریم  خانومش ۱۱ ساله فوت کرده دیشب تو خواب دیده خانومش ک فوت کرده داره عقد میکنه ولی مرده همش بهش میگفته تو راضی ک من دارم عقد میکنم اقاهم توخواب بهش گفته نه راضی نیستم عقد کنی مرده هم ناراحت بود.تعبیرش چیه ممنون میشم بگی چون ازدیشبه اشفتس.

🌱زندگی قشنگه وقتی امیدش تو باشی دخترم...❤🤍

خاب دیدم دختر عموم پسرش مرده بعد کلی ادم جمع شدن واسه مراسم همه منتظرن  ک دختر عموم رو بیارن بعد با ی غرورر ترسناک و خاص میاد ی طناب بلندم ب گردنش ک دو سر دارع مثلن صد نفر ادم ی سرشو گرفتن میبرن سر دیگشم صد نفر دیگ منم دارم میکشم ی سر طناب رو 

بعد خسته میشم میگم یکی بیاد جای من وایسته 

بعد گیر میکنم بین دوسر طناب هر چی میرم جلو ک برم بیرون همش ادم ک دارن طناب رو میکشم راه نیست ک برم

میدونین تعبیرش چیه خیلییی وحشتناک بود

شام زیادم نخوردم 

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752

خواب دیدم مامانم یه چکمه ی ساق بلند قرمز پوشیده، که تقریبا کهنس

منم یه کتونی قرمز پوشیدم داریم میریم یجا

بعد رفتیم یجا دیدم مامانم کفششو عوض کرده،یدونه چکمه ی مشکی پوشیده

اگه میشه اینم تعبیرکن. خواب دیدم ک مجلس عروسیمون بود ولی اصلا اهنگ نداشتیم و منم لباس معمولی خونه تنم بود ولی مهمونا فقط دور تا دور خونه نشسته بودن مادرشوهرم پاشد تو مشتش ی مشت مغز بادوم بود و ب مهمونا یکی یکی میداد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706