2726
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6768 بازدید | 309 پست
دلم نیومد بگم چون مرده برای شما غذا خریده عالیه خوش به حالتون ضمنا پدرتون سر حال دیدید تعبیرش اینه ا ...

عزیزم مرسی از جوابت .. خودم هم خیلی وقت بود خواب بابا رو ندیده بودم .. خیلی خیلی بعدش گریه کردم .. انشالله روح همه ی رفتگان شاد باشه

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

دیشب خواب دیدم با یکی از داداشام رفتم ارایشگاه که اونجا مامانمم بود بعد از اونجا رفتیم بازارچه که خیلی سوت و کور بود بعد رفتیم عروسی عروسی داداش بزرگم(که در واقعیت زن و بچه داره)اونجا پر مردم بود و شلوغی

تعبیرش رو اگه لطف کنین🙏

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیشب خواب دیدم با یکی از داداشام رفتم ارایشگاه که اونجا مامانمم بود بعد از اونجا رفتیم بازارچه که خی ...

میشه مال منم بگید  از قبل فرستاده بودم باز فرستادم🙏🙏🌷

2728
عزیزم مرسی از جوابت .. خودم هم خیلی وقت بود خواب بابا رو ندیده بودم .. خیلی خیلی بعدش گریه کردم .. ا ...

ببخشید دخالت میکنم عذر میخوام یک خیراتی براش بدید لازم نیست خیلی خاص باشه مهمانی اومد یک تیکهوحلوا بزارید جلوش همینم کافیه مهم نیت شماست که خیر باشه

برای من نگفتین. معنی غذا دادن به مرده چیه؟ خیلی گرسنه بود. طرف فامیل و دوست صمیمیم بود. فوق العاده د ...

متاسفانه یه چیزی به مرده بدین اصلا و ابدا خوب نیس ..سریع صدقه بدین و خوابتون رو برای اب روان تعریف کنین ..مثل اب جوی یا اب شیر ..یاااا یه کاسه اب پر کنین خوابتونو بگین یه سکه بندازین داخلش بریزین دم در

خب پس چیز خاصی نیس ..چونن تمام این افراد درقید حیاتن چیز خاصی نیس ..زاییده ذهن هست نگران نباشین ❤

خیلی ممنون🌷

فقط من خیلی وقتا خواب مبینم تو بازارچه ای ساکت و تاریکم همش میرم طبقه ی بالا دنبال چیزی ولی نمیتونم

همیشه میخواستم تعبیرشو بدونم تعبیر داره؟؟

ببخشید دخالت میکنم عذر میخوام یک خیراتی براش بدید لازم نیست خیلی خاص باشه مهمانی اومد یک تیکهوحلوا ب ...

همیشه سعی می کنم خیرات کنم

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
خیلی ممنون🌷 فقط من خیلی وقتا خواب مبینم تو بازارچه ای ساکت و تاریکم همش میرم طبقه ی بالا دنبال چیز ...

ببینین تاریک تعبیر خوبی نداره خب؟شما شاید غم تو زندگیتون دارین یا درگیری ذهنی دارین ..تاریکی به هیچ عنوان خوب نیس دوست خوبم سعی کنین هرروز صدقه بدین 

2706