2726
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6763 بازدید | 309 پست

من دیشب خواب دیدم یه شیر اومده بود خونمون اولش بهم حمله کرد ، ولی وقتی مامانم دست کشید روی سرش ، به منم گفت بیا باهاش دست بده و وقتی رفتم پیشش اصلا کاری باهام نداشت و دست کشیدم روی سرش و بغلش کردم.

تعبیرش چیه؟؟؟

اگر فقط دیدین بچه به دنیا اوردین یه چیزی بهتون میرسه ..بد نیس ..اگر خواب دیدین بچتون پسره صاحب دختر ...

مامانم خواب دیده بچم پسره و موقعی ک میدم بغل مامانم دست مامانم با پوشک بچه کثیف میشه تعبیرش چیه؟

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواب دیدم یه خواستگار پولدار واسم امده اولش ناراضی بودم ولی بعدش با خود پسره رفتم تو ماشین حرف زدم پسر خیلی خوبی بود....مجردم

تعبیرش چیه؟

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
عزیزم من امسال کنکوری بودم . پنج شنبه کنکور دادم. همون پنج شنبه وقتی شب خوابیدم خواب دیدم تو یکی از ...

کاری به بقیه خوابتون ندارم چون اون زاییده ذهنتونه اماااا ..دریاچه و آیینه نشونه اینه که شمااا به صد درصد یعنی هیچ شکی نیس قبول میشین و به ارزوتون میرسین

2728
دلم نیومد بگم چون مرده برای شما غذا خریده عالیه خوش به حالتون ضمنا پدرتون سر حال دیدید تعبیرش اینه ا ...

مامان منم خواب دیده بود اون داداشم ک فوت شده تو حرم امام رضا بوده ی پارجه سبز میده میگه ببر ب آبجی بده ک من باشم 

۱ ساله اقدامم بچه دار نمیشم کاش خدا کمکم کنه این ماه باردار بشم

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
خواب دیدم یه خواستگار پولدار واسم امده اولش ناراضی بودم ولی بعدش با خود پسره رفتم تو ماشین حرف زدم پ ...

والا این تعبیری نداره امکان داره چون بهش فکر میکنین این زاییده ذهنتونه ...اماااا احتمالش هست یه نفر بیاد تو زندگیتون ..

کاری به بقیه خوابتون ندارم چون اون زاییده ذهنتونه اماااا ..دریاچه و آیینه نشونه اینه که شمااا به صد ...

آخ عزیزم کاش بشه:))))ایشالا هفته بعد میام میگم بهتون رتبم چند شد 💚💚دستت درد نکنه گلم

خواب دیدم شوهرم بیهوش و حالش بده تو بیمارستان بعد من دو قطره دارو ریختم تو بینیش و به هوش اومد به طو ...

ذهنتون درگیره و غم دارین ..اکر واقعا شوهرتون دربستر بیماری هستن بهبود پیدا میکنن

والا این تعبیری نداره امکان داره چون بهش فکر میکنین این زاییده ذهنتونه ...اماااا احتمالش هست یه نفر ...

غربیه بود اصلا به هیچکس اون شب فکر نکردم تعبیر نمیشه یعنی؟

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
والا این تعبیری نداره امکان داره چون بهش فکر میکنین این زاییده ذهنتونه ...اماااا احتمالش هست یه نفر ...

برای من نگفتین. معنی غذا دادن به مرده چیه؟ خیلی گرسنه بود. طرف فامیل و دوست صمیمیم بود. فوق العاده دختر خوب و مهربونی بود.

2706