2703
2553
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6739 بازدید | 309 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند شب پیش خواب پدر مرحومم رو دیدم که خیلی سرحال و خوب لباس پوشیده بود .. من جایی برای غذا خریدن وایستاده بودم .. گف چی دلت می خواد بخوری .. چیزی نگفتم که زحمتش بشه .. خودش یه جوجه کباب و یه چلو برگ خیلی بزرگ برام خرید و داد به دستم گف عالیه اینجا غذاهاش ... میشه تعبیرش کنی برام ..  مرسی

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
2456
من چند شب پیش خواب پدر مرحومم رو دیدم که خیلی سرحال و خوب لباس پوشیده بود .. من جایی برای غذا خریدن ...

ببین مرده اگر تو خواب حتی خاکم بهت بده عالیه ...ولی اگر تو به مرده یه چیزی بدی خیلی بده ..چون پدر مرحوم شما یه چیزی بهت داده پس خیلی خوبه ..خیره ..برای شادی روحشون خیرات کنین 

2714
ببین مرده اگر تو خواب حتی خاکم بهت بده عالیه ...ولی اگر تو به مرده یه چیزی بدی خیلی بده ..چون پدر مر ...

عزیزم اگه تو خواب ب کسی بگم حاملم و تو واقعیت حامله نباشم تعبیرش چیه؟

روز هشتم محرم آزمایشم مثبت شد و ب لطف خدا و امام حسین منم مامان شدم 🥺لطفا ی صلوات برا فندقم بفرستید🥺❤💋

عزیزم من امسال کنکوری بودم . پنج شنبه کنکور دادم. همون پنج شنبه وقتی شب خوابیدم خواب دیدم تو یکی از مناطق معروف شهرم هستم..... که اونجا دریاچه ماننده... بعد همه جا پر آیینه بود همش خودمو نگاه میکردم ..... بعدش کلی راه رفتم رسیدم یجایی که کلی مجسمه بود .... آدمای مختلف مثل فردوسی و حافظ اینا.... پیش یه مجسمه رفتم. زیرش یه بیت شعر نوشته بود:«هرچه پیش اید خوش آید ما که خندان میرویم».... بنظرت تعبیرش چیه گلم؟ یعنی بهتره هر رشته ای که قبول شم برم؟ 

چند تا گاو بودن، یه جایی که شاید خونه زمان قدیم خودمون بود، یکی از گاوها داشت ادرار می‌کرد خیلی هم زیاد، یکی شون خیلی کوچک تر از بقیه بود همون موقع یه گاو که خیلی هم بزرگ تر بود رفت سراغش برای جفت گیری، بقیه گاوها هم معمولی و البته چاق و فربه، من همه اش ذهنم درگیر این بود که این جا چی کار میکنن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من چند شب پیش خواب پدر مرحومم رو دیدم که خیلی سرحال و خوب لباس پوشیده بود .. من جایی برای غذا خریدن ...

دلم نیومد بگم چون مرده برای شما غذا خریده عالیه خوش به حالتون ضمنا پدرتون سر حال دیدید تعبیرش اینه اون دنیاش خیلی خوبه استارتر خیلی عذر میخوام نظر دادم اینقدر از خوابش خوشم اومدددددد که حد نداره🥰🥰🥰

ببین مرده اگر تو خواب حتی خاکم بهت بده عالیه ...ولی اگر تو به مرده یه چیزی بدی خیلی بده ..چون پدر مر ...

خدا رفتگان همه رو بیامرزه .. خیلی خیلی دلم براش تنگ شده

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
2706