1874
2106

بچه به دنیا اوردن 

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇

دیدم بین یه عالمه خون اشام زشتم😐یکیشونم بهم چشمک زد😐😐

کاش من روح بودم،باور کن روح خوبی میشدم،نه کسیو اذیت میکردم،نه عین روح های مسخره بی مصرف میشدم،برای خودم کل گلای گل فروشی رو بو میکردم،از قفسه کتابخونه های بسته رد میشدم،بلند بلند اهنگ میخوندم و میرقصیدم،حالا توهم یواشکی بغل میکردم،به کی بر میخورد اخه/:           تتلیتی دوآتیشه 💜

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

عزیزم تعبیر خواب دریا چی میشه؟ دریای تمیز و شفاف و اطرافشم سرسبز بود

و اینکه یه شبم خواب دیدم باردارم شکمم بزرگ شده فک کنم ماهای آخرم بود😂

آرشم تمومه زندگیمه😍❤خدا جانم همه چیو فقط به خودت سپردم💞

دیشب خواب دیدم با یکی از داداشم رفتم ارایشگاه بعد از  اونجا رفتم عروسی داداش بزرگم(که درواقعیت زن داره)حالا اونجا پر مردم و شلوغی بود 

اگه میشه تعبیر کنید🙏

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)
2143

اسی خابش برد

کاش من روح بودم،باور کن روح خوبی میشدم،نه کسیو اذیت میکردم،نه عین روح های مسخره بی مصرف میشدم،برای خودم کل گلای گل فروشی رو بو میکردم،از قفسه کتابخونه های بسته رد میشدم،بلند بلند اهنگ میخوندم و میرقصیدم،حالا توهم یواشکی بغل میکردم،به کی بر میخورد اخه/:           تتلیتی دوآتیشه 💜

من چند شب پیش خواب پدر مرحومم رو دیدم که خیلی سرحال و خوب لباس پوشیده بود .. من جایی برای غذا خریدن وایستاده بودم .. گف چی دلت می خواد بخوری .. چیزی نگفتم که زحمتش بشه .. خودش یه جوجه کباب و یه چلو برگ خیلی بزرگ برام خرید و داد به دستم گف عالیه اینجا غذاهاش ... میشه تعبیرش کنی برام ..  مرسی

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)
2051