1874
2106

بچه به دنیا اوردن 

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇

دیدم بین یه عالمه خون اشام زشتم😐یکیشونم بهم چشمک زد😐😐

کاش من روح بودم، باور کن روح خوبی می شدم، نه کسیو اذیت می کردم، نه عین روح های مسخره بی مصرف می شدم، برای خودم سوار وسیله های شهر بازی بسته می شدم، برای خودم کل گلای گل فروشی بو می کردم، از قفسه های کتابخونه های بسته رد می شدم، بلند بلند اهنگ می خوندم و می‌رقصیدم، حالا توام یواشکی هی بغل می کردم، به کی بر میخورد اخه:/    تتلیتی دوآتیشه🔥❤

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

من چند شب پیش خواب دیدم یه پسر نوزاد دارم

مجردما

پیج کاریم: anataset 🛍 مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم، مثل همه ی آدما گناه و خطا دارم تو زندگیم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو   🥀    درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝
2114

عزیزم تعبیر خواب دریا چی میشه؟ دریای تمیز و شفاف و اطرافشم سرسبز بود

و اینکه یه شبم خواب دیدم باردارم شکمم بزرگ شده فک کنم ماهای آخرم بود😂

آرشم تمومه زندگیمه😍❤خدا جانم همه چیو فقط به خودت سپردم💞

دیشب خواب دیدم با یکی از داداشم رفتم ارایشگاه بعد از  اونجا رفتم عروسی داداش بزرگم(که درواقعیت زن داره)حالا اونجا پر مردم و شلوغی بود 

اگه میشه تعبیر کنید🙏

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

اسی خابش برد

کاش من روح بودم، باور کن روح خوبی می شدم، نه کسیو اذیت می کردم، نه عین روح های مسخره بی مصرف می شدم، برای خودم سوار وسیله های شهر بازی بسته می شدم، برای خودم کل گلای گل فروشی بو می کردم، از قفسه های کتابخونه های بسته رد می شدم، بلند بلند اهنگ می خوندم و می‌رقصیدم، حالا توام یواشکی هی بغل می کردم، به کی بر میخورد اخه:/    تتلیتی دوآتیشه🔥❤

من چند شب پیش خواب پدر مرحومم رو دیدم که خیلی سرحال و خوب لباس پوشیده بود .. من جایی برای غذا خریدن وایستاده بودم .. گف چی دلت می خواد بخوری .. چیزی نگفتم که زحمتش بشه .. خودش یه جوجه کباب و یه چلو برگ خیلی بزرگ برام خرید و داد به دستم گف عالیه اینجا غذاهاش ... میشه تعبیرش کنی برام ..  مرسی

2051