2137
2106

یه کیف خریدم مشکیه میگم کاش بزرگترشو قهوه ایشو میخریدم بنظرتون عوض کنم؟

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘

به چادر چه ربطی داره گلم؟

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

هرچی دوس داری بگیر

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
2124

من اصلا کیف مشکی ندارم چادر خودش مشکیه نمیشه بقیه چیزاتم مشکی باشه که

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحق الحسین                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج.                      دعای من در روضه ی اباعبدالله الحسین                                                           فقط ظهور امام زمانم
2050

چادری نیستم ولی رنگی خیلی قشنگ تره اونجوری آدم کلا سیاه پوشیده خیلی قشنگ نیست 

اگر قهوه ایش قشنگه عوض کن

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 

اتفاقاً چادریا باید همه چیزاشون رنگ مشکی نباشه

سیاه تو اسلام به عنوان یک رنگ مکروهه

حتی چادر هم نباید مشکی باشه

دوستان لطفاً امضای من رو بخونید،  با دعای شما عزیزان حالم کمی بهتره ولی هنوزم مشکلاتی هست که باعث آزارم شده ازتون ممنون می‌شم اگه باز هم هر وقت منو یادتون بود برام دعا کنید . برای سلامتی همسرم و خانواده‌ام و خودم یه صلوات بفرستید 😍 برای خوشبختیمون و شادیمون یه صلوات بفرستید 😍 اگه صلوات فرستادید بهم بگید عزیزان

از همه  رنگ ها بخر 

ولی کفش اسپرت سفید با چادر خیلی بده 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧡یه روزی بیاد،نتیجه ی ازمایشم مثبت باشه ،چند ماه بعدش تو دلم لگدبزنه قربون صدقه اش بریم ،بعد ۹ماه هم که به دنیا اومد ،بهترین روز زندگیمون میشه ،این روزارو فقط با کسی که دوسش داری باید تجربه کنی  ....                                                                                                                                                               🧡خدایا شکرت که ازمایش منم مثبت شد و اون روز هارو تجربه کردم                                                                                                              💛فندق مامان مرسی که بعد دو سال و نیم انتظار اومدی 💛

من علاوه بر چادر ساق دست هم میزنم....

ولی همیشه ساق و روسری و کیفم سته....

از زرد و قرمز جییییغ بگیر تا سبز یخی و سفید....

البته قرمز بر نمیدارم بیافتم تو خیابون... برای مهمونی و جاهای خاص....

ولی بیرون کم پیش میاد مشکی بر دارم

اول برای حال دلم یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

نه حتما مشکی نباید باشه. کیف من سرمه ایه😅

🥰🌺لطفا بدون موضع گیری این امضا رو بخونین⬅️ حجاب🧕 از سر بانوی ایرانی کم شد اما به جای آن😟:..... 1_امار خیانت بالا رفت 😔2_امار طلاق بالا رفت 3_امار تجاوزات، بالا رفت😪4_توقع جامعه و مردان، از ظاهر زن، بالا رفت💅🙌5_ نگاه‌های جنسی و ابزاری به زن، بالا رفت👀😪6_تمایل به تغییر ظاهر(عمل های زیبایی و... ) بالا رفت🤦‍♀️ 7_افسردگی و بیماری های روحی بخاطر عدم رضایت از ظاهر، در زنان بالا رفت😞 8_بی احترامی به زن(متلک انداختن،اذیت و آزار خیابونی و..) و.... بالا رفت 😔💔9_رقابت برای جلب توجه در زنان بالا رفت(عده ای از خانم ها منظورمه نه همه🥰) 10_میزان دغدغه و نگرانی خانما در رابطه با ظاهرشون بالا رفت🤒11_آستانه تحریک پذیری مردان بالا رفت(همین موجب شده زن ها هر روز تلاش کنن جاذبه خودشون رو بالا ببرن😪) و بسیاری مشکلات دیگه. .... (قطعا عوامل دیگه ای هم بجز کم حجابی تو بروز این مشکلات دخیل بوده)توصیه به آقایان🙂:امام صادق ع می‌فرمایند: نسبت به زنان مردم پاک دامن باشید، تا زنانتان پاک دامن باشند(کافی ج5) 🙂پیامبر اکرم ص میفرمایند: هرچه ایمان بنده بیشتر شود، زن دوستی اون افزون تر میشود(میزان الحکمه) 😉
هیچ حتمااا   و بایدی اصلا وجود نداره... شما هر رنگی دوست داری بخر... اگه قهوه ای ندا ...

واقعا خیلی مهمه ست کردن کیف با کفش من خیلی حساسم 

👌

...تــــــــــــو پنهانی ترین....دلتنگی منی …............دوستان از همتون معذرت میخام که لغوتون زدم ❤
2051