2733
2734

هرجور میخام خودمو راضی کنم ازدواج کنم فایدع نداره ۲۷ سالمه مدام از خودم دارم ایراد میگیزم دوس داشتم بینیم عملی باشع که خانواده نمیزارن واینکه میگن مشکل زن وشوهرها از رخت خواب شروع میشه شاید بیشترشظاهر طرف باشه من هم هیکل قشنگ ندارم هم یک مشکل بزرگم ظاهر بد اونجام )لابیا بزرگ)هست که امکان عملشم قبل ازدواج نیست موندم چکار کنم واقعا نیاز به ازدواج دارم ولی با این وضعم فک نکنم ازدواج پایداری داشته باشم الانم خاستگار دارم خیلی میترسم شاید رد کردم

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷

ببین من بر عکسشو میگم من خیلی زشتم خدایب بدون اغراق ولی عکسو برا طرف فرستادم گفت مال خودمی

اعتمادب نفسم خیلی زیادشدع

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

عزیزم من صدها نفرو دیدم ک ظاهر زیبایی ندارن،اندام خوبی ندارن،اما منی ک هم ظاهرم خوبه هم انداممم حسرت اعتماد بنفسشونو خوردم،من خودم سالهاست دارم از بی اعتماد بنفسی رنج میبرم،اینو مطمئنم ک تو اگه اعتماد بنفستو بالاببری همه چی داری

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من بر عکسشو میگم من خیلی زشتم خدایب بدون اغراق ولی عکسو برا طرف فرستادم گفت مال خودمی اعتمادب ...

جدی😁

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
2728
عزیزم من صدها نفرو دیدم ک ظاهر زیبایی ندارن،اندام خوبی ندارن،اما منی ک هم ظاهرم خوبه هم انداممم حسرت ...

خیلی بده نداشتن اعتماد به نفس همش زجر میکشم

اول اعتماد به نفستو درست کن

مگه به خاطر دماغ یا اندامت میخوان باهات ازدواج کنن؟درسته قیافه هم تاثیر های خودش رو داری اما انچنان مهم نیست 

چه مرد ها چه زن ها دوست ندارن با کسی دوست باشن که هی بگه وای دماغم وای به نظرت چاق نشدم وای چه قدر تیپم بد هست و...

پس اینجوری فکر نکن زیر عمل هم نرو چون ریسک بالاست همینجوری که هستی خودت رو دوست داشته باش 

جدی😁

اره باور کن من همیشه میگفتم اصلا ممکنه کسی منو بگیره

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
اول اعتماد به نفستو درست کن مگه به خاطر دماغ یا اندامت میخوان باهات ازدواج کنن؟درسته قیافه هم تاثیر ...

همه بهم میگن ولی هر بار حموم میزم یا عکس میگیرم ناامید میشم

2738
اره باور کن من همیشه میگفتم اصلا ممکنه کسی منو بگیره

خودتم بی اعتماد به نفسی خانومی

ببین داری اشتباه میکنی فقط باید خودتو قبول کنی و بپذیری هرجوری که هستی با هر مشکلی که داری بگو خلقت من همینه خدا منو همینجوری افریده منم خودمو همینجوری دوس دارم مطمعن باش هیشکی بدون عیب و ایراد نیس فقط باید اعتماد ب نفس داشته باشی 

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔

یه مشاوره می گفت با اعتماد به نفس پایین نباید وارد زندگی مشترک بشیم، خودمم اعتماد به نفسم پایینه

برو با یه مشاور ک و روانشناس صحبت کن بهت کمک کنن

تا ابد که نمیتونی به خاطر اعتماد به نفس پایین تنها بمونی:/

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓
ببین داری اشتباه میکنی فقط باید خودتو قبول کنی و بپذیری هرجوری که هستی با هر مشکلی که داری بگو خلقت ...

میخام قبول کنپ نمیشه خانومی

اولا که خییییلیا رو دیدم که قیافه خوبی ندارن ولی از صد تا خوشگل الان زندگیاشون بهتره و شوهره میمیره ...

مرسی گل من 

یه مشاوره می گفت با اعتماد به نفس پایین نباید وارد زندگی مشترک بشیم، خودمم اعتماد به نفسم پایینه بر ...

اره عزیزم حتما

2706