2410
2553
عنوان

فیلم عقدم خیلی زشت شده🤦‍♀️😂

209 بازدید | 12 پست

دوربین گرفت شوهرم داد دست فامیلای خودش ک فیلم بگیرن ازمون

فقط از بچه های خودش و مهمونا فیلم گرفته

فقط ۱دقیقه از من و شوهرم فیلم گرفته

فیلم میبینم افسردگی میگیرم

وقتیم منوشوهرم بلند میشیم برقصیم همه میان وسطمون میرقصن

اصلا ی وضعی

امیدوارم برا عروسیم اینجوری نشه

خود فیلم بردار اینارو ب مهمونا میگه ک بشینن نیان وسط عروس داماد؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبلشم با فیلم برداده حرف بزن بگو اینا خیلی پروعن حواست باشه نیان وسط فیلمم خداب کنن

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
2456
2714

ای وای🤣🤣🤣🤣

اره به فیلم بردار هم خودتون بگید که اگه اومدن جلو تذکر بده

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خخخ فیلم بردار عروسی خاله کوچیکم همچین عوضی بود داشتم اون وسط قر میدادم یه ضد حال زد بهم تا آخر عروسی حالم گرفته شد😂💔🙁

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   
اره میگه ولی کو‌گوش شنوا اونی که درک داره قصدش خراب کردن عروسی نیست خودش میشینه سر جاش نه وسط میدون ...

بخدا اگه فیلمم ببنید ب حالم گریه میکنید کلی خرج کن بعد تو فیلم اصلا معلوم نیستم

پیرزنا هم میان هی دستاشون تکون میدن جلو دوربین وای خدا

بخدا اگه فیلمم ببنید ب حالم گریه میکنید کلی خرج کن بعد تو فیلم اصلا معلوم نیستم پیرزنا هم میان هی د ...

خوبه بابا مال تو مال من تالارم اینطور بود باور میکنی انقد متنفرم از رفتارای خانواده شوهرم که نه دنبال عکسا رفتم نه فیلم،فیلم رو مادرشوهر ایکبریم دراورده بود دیدم