2129
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

کوکوی تره  خیلی عالیه مزه کباب میده🤣🤣

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝

سبزی کوکو بخر پاک کن خورد کن 

تخم مرغ بزن زرشک و گردو اختیاری

ادویه بزن اگر دیدی شلِ کمی آرد بزن بعد بزار روغنت داغ بشه مایع کوکو رو بریز تو کل ماهیتابه بعد زیرشو کم کن این ورش که سرخ شد برش بزن برگردون

با که باید گفت این حال عجیب؟

من سبزی کوکو

با کارد خورد میکنم

تخم مرغ ادویه 

یک مقدار آرد  یکمم قارچ 

مخلوط میکنم 

به اندازه کف دست گوله میکنم یکم پهن میکنم میذارم تو روغن

بعد اون طرفش

😋

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
2050
دقیقا نمیدونم وزنش رو سیب زمینی چی

کوکو با سَر پیازچه قشنگه یا تره

سبزی رو داخل ظرف بریز، بهش تخم مرغ بزن تا مثل مایع کتلت بشه

بعد نمک و فلفل و زردچوبه کمی، زرشک و گرو خرد شده اضافه کن

روغن توی تابه بریز تا داغ داغ بشه، مایع رو بریز داخل تابه و به قطر 1 سانت پهن کن کف ظرف

درب ماهیتابه رو بزار و شعله رو کم کن تا مایع کوکو خودش رو بگیره

حدودا 10 دقیقه بعد که یکطرف کوکو سرخ شد، کوکو رو برگردن تا سمت دیگه هم سرخ بشه کمی

اما دیگه درب ظرف رو نزاری

بعد با چاقو به شکل پیتزا بزش بزن

تو گرونی طلا، با کل پس اندازم یه سکه پارسیان خریدم 94000 🙄🙄🙄 الان طلا کشیده پایین 😟😟😟 حساب کردم میشه 64000 😰😰😰 قلبم داره وایمیسته، یکبار تو زندگیم اومدم و ریسک کردم😢😢😢😞😞😞😐😐😧😧
دقیقا نمیدونم وزنش رو سیب زمینی چی

لینک آموزش کوکو سبزی اینجا : https:// https://namnak.com/%DA%A9%D9%88%DA%A9%D9%88-%D8%B3%D8%A8%D8%B2%DB%8C.p431 :

لینک اموزش کوکو سیبزمینی اینجا

با مقدار و اندازه هاش 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خیش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خیش لمس نکرد