2733
2734
عنوان

تیزهوشان؛ارزش ازمون دادن داره؟

491 بازدید | 43 پست

کسی که منطقه ۳ زندگی میکنه ارزش داره واسه دبیرستان تو نزدیک ترین مدرسه تیزهوشان که منطقه ۲ ئه درس بخونه؟

اولویت دوم؛نمونه منطقه ۳_نمونه منطقه ۲

کدوم بهتره؟شما قبولی رو بیخیال بشید،از لحاظ قبولی تو کنکور با توجه به منطقه و رقابت و البته سطح مدارس؟

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

تیزهوشان قطعا

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنونم با احتساب اینکه منطقه ۲ میشه و شرایط کنکور؟

آره

کلا جَو مدارس تیزهوشان خیلی بهتره واسه کسی که میخواد توی کنکور موفق بشه

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
آره کلا جَو مدارس تیزهوشان خیلی بهتره واسه کسی که میخواد توی کنکور موفق بشه

خیلی ازت ممنونم❤❤

2738
چیکار کنیم بچه باهوش بشه ب ابن مدارس راه پیدا کنه من باردارم

هوش یه چیز ذاتیه

ولی از همون دبستان باهاش تست زدن خیلیییی کار کنین

خیلی تاثیر داره

ایشالا به سلامت به دنیا بیاد

زودهه😘😘😘

در طول ترم یا یک سال تحصیلی؟؟

یک سال

تو طول سال مثلا هر ۳ ماه ۱ سومش رو میدن

دبیرستان رو من حداقل گفتم

تا ۱۰ تومن هم میرسه❤❤

2706