2726
عنوان

شوهرم توقع داره من همش برم خونه فک و فامیلام بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 130 پست
بازم اونا داداشتن از خون همین یه بار وقتی پیش زنشون نیستن زنگ بزن بهش باهاش حرف بزن از بچگیتون بگو ...

دیگه ترحم کسیو نمیخوام عزیزم ۳۰ سالمه یه بار بهم محبت واقعی نکردن.اینم سرنوشت منه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه ترحم کسیو نمیخوام عزیزم ۳۰ سالمه یه بار بهم محبت واقعی نکردن.اینم سرنوشت منه.

نمیدونم چرا داداشا انقد بی وفاان

کسی از فامیلات بخواد بیان خونتون شوهرت مشکلی نداره؟

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2728
نه .ما چون یتیم بودیم و وضع مالی خوبی نداشتیم همه تنهامون گذاشتن.ممنون عزیزم .فکرتو در گیر من نکن فق ...

عزیزم ناراحت شدم امیدوارم خدا خودش زندگیتو روبراه کنه

الان بد زمونه ای شده هیچکی به درد کسی نمیخوره

من خودم با کسی رفتامد نمیکنم فقط مامان بابام..هموناام انقد تنهام گذاشتن تو موقعیتای مختلف،همین آخریش مریض شده بودم جوری که نمیتونستم کار خونه انجام بدم، خانوادم رفتن مسافرت تفریحی ده روزه ینی حتی بخاطر من از تفریحشونم نگذشتن هی میگفتم امروز برمیگردن دیگه فردا برمیگردن... اما اصلا براشون مهم نبود من دارم میمیرم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

به جای اینکه خونه فامیل بری 

برو سرکار 

هم خونه نیستی هم دستت تو جیب خودت هست

راستش نمی دونم شغل همسرت چی هست ولی شاید زیاد غر میزنی شاید همسر دلش تنهایی می خوای چنتااا اتاق دارید؟؟؟ 

گاهی ادم دلش سکوت می خواد به جای برداشت بد بشین باهاش حرف بزن ببین دردش کدوم از ایناست 

عزیزم ناراحت شدم امیدوارم خدا خودش زندگیتو روبراه کنه الان بد زمونه ای شده هیچکی به درد کسی نمیخوره ...

ممنون ازت عزیزم .اره دیگه خواهر برادرا هم با هم غریبه شدن .بعضی وقتا دلم میخواد از شدت فشار تنهایی بمیرم اما مجبورم به زندگیم ادامه بدم.امیدوارم خدا به دل همه نگاه بندازه

به جای اینکه خونه فامیل بری  برو سرکار  هم خونه نیستی هم دستت تو جیب خودت هست راستش نمی ...

سر کار نمیذاره برم .خونم یه اتاق بیشتر نداره .غر هم نمیزنم .شوهرم شغلش ازاده اکثرا بیرونه.