2726
عنوان

شوهرم توقع داره من همش برم خونه فک و فامیلام بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه داغون شدم .تو رو خدا برام دعا کن حالم بده

چشم عزیزم فقط برده ی کسی نباش ...چه شوهر چه فامیل ..قدر و منزلت خودتو بالا ببر .برا خودت ارزش قائل شو .ما خانم ها اگه هوای خودمون رو نداشته باشیم آقایون از خداشونه قدرتشون رو نشون میده .فقط چشم رو بگو ولی کار خودت رو انجام بده ،⁦😊

2728
انقدر بهش توضیح دادم شرایطو .بهش گفتم وقتی میرم بهم بی احترامی میکنن ازم سو استفاده میکنن بازم گوتاه ...

گوش نده ..بخدا عادت میکنه

پر رو باش ..بگو خودم خونه دارم ..مظلوم باشی همه میخورنت

یارب ، نظر تو برنگردد ...برگشتن روزگار سهل است...
شاید سالی دو بار

همه جنبه منفی شو بهت گفتن

بذا من مثبتشو بگم، شاید فکر میکنه از تو خونه موندن افسرده شدی دوس داره با خانوادت رفتو آمد داشته باشی که حال خودتم بهتر بشه چون سالی ۲ بار خیلی کمه واقعا

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
همه جنبه منفی شو بهت گفتن بدا من مثبتشو بگم، شاید فکر میکنه از تو خونه موندن افسرده شدی دوس داره با ...

خب عزیزم وقتی میرم زن داداشام بد رفتار میکنن دیگه دلم نمیخواد برم با اینکه تو خونشون کار میکنم و کلی خرت و پرت میبرم.احترام میذارم اما اونا اصلا رفتار قشنگی ندارن.

خب عزیزم وقتی میرم زن داداشام بد رفتار میکنن دیگه دلم نمیخواد برم با اینکه تو خونشون کار میکنم و کلی ...

ینی بخاطر زن داداشات سالی دوسه بارم نمیخوای بری خونه داداشات؟ 

برو اگه بد رفتار کردن جوابشونو بده... برادرته حق داری بخوای بری خونش

ینی بخاطر زن داداشات سالی دوسه بارم نمیخوای بری خونه داداشات؟  برو اگه بد رفتار کردن جوابشونو ...

خب داداشای من بی منطقن و به شدت زن ذلیل هستن حتی بخاطر زنشون با مادرم قطع رابطه کردن .من که خواهرشونم و کوچکترین عضو خانواده ام یکبار نشده داداشام زنگ بزنن حالمو بپرسن

خب داداشای من بی منطقن و به شدت زن ذلیل هستن حتی بخاطر زنشون با مادرم قطع رابطه کردن .من که خواهرشون ...

چه بد

مادرت چی عزیزم؟ خونش میری؟

خب داداشای من بی منطقن و به شدت زن ذلیل هستن حتی بخاطر زنشون با مادرم قطع رابطه کردن .من که خواهرشون ...

بازم اونا داداشتن از خون همین

یه بار وقتی پیش زنشون نیستن زنگ بزن بهش باهاش حرف بزن از بچگیتون بگو بعد از زندگیت بگو، بگو کسیو نداری یا شوهرت اذیتت میکنه

شاید دلشون به رحم اومد پشتت دراومدن

2706