2726
عنوان

شوهرم توقع داره من همش برم خونه فک و فامیلام بمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دوست نمیذاره جایی برم .فقط میگه برو خونه فامیلت .فامیل منم خدا نصیب کسی نکنه

میدونم چی میگی منم اصلا خونه فامیل و اینا راحت نیستمو ب هیچ عنوان نمیرم. نمیشه ب کاری مشغول شی یا کلاسی بری تایمتو یه مقدار پرکنی

2728
شوهرت چه برعکس همه مردای ایرانیه مردا که می گن نرو بشین خونه همش

اره من ی روز برم خونه مامان یا خواهرم شبش قیافش میره توهم 😂

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
حس میکنم خانوادش اینجوری میخوان ازش .

خانوادش چرا باید همچین درخواستی داشته باشن ؟ :/

شوهرت لابد داره کاری میکنه

شاید خیانت :(((

غم سنگین سِمجی تمام ذهنم و حتی حس می‌کنم خون و استخوانم را اشغال کرده است . و عمیقا نمی‌دانم چه غمی . اما حس می‌کنم ؛ غم جُدایی . نه جدایی من از یک خاک معلوم . نه جدایی من از تو . و نه جدایی تَن از تن . جدایی انسان از انسان . دوری انسان از خودش ،دوری دو انسان که در پشتِ میز کافه‌ای نشسته‌اند🤍🖇
خانوادش چرا باید همچین درخواستی داشتا باشن ؟ :/ شوهرت لابد داره کاری میکنه شاید خیانت :(((

چون شوهرم به خانوادش خیلی وابسته هست اونام سو استفاده میکنن .حس میکنم دلشون میخواد منو دک کنن برن گشت و گذار

نمیدونم همش دلش میخواد بیرونم کنه .بخدا حالم بده میرم خونه زن داداشام ازم بیگاری میکشن بی احترامی می ...

وقتي زياد بري خونه كسي احترامت زير سوال ميره شوهرتم ببخشيد يه غلطي داره ميكنه خونه خالي ميخواد  خدا نكرده معتاد نيست

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706