2737
2734

تو خیلی تاپیکا خوندم میگفتن خودتونو بزنین به بیخیالی و بهش فک نکنین ، درسته آیا؟؟؟

پسر خوبم،  فندق تو دلیه مامان، همیشه آرزوی داشتنتو داشتم، خداروشکر که هستی، خداروشکر که دارمت، مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت و بغل گرفتنتم💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید ولی من خیلی فکر میکردم وباردار شدم نمیشه کلی گفت

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
2738
به هرچی فک کنی اتفاق میفته نه فقط بارداری

برام دعا کنین لطفأ خیلی دوس دارم این ماه باردار باشم😍

پسر خوبم،  فندق تو دلیه مامان، همیشه آرزوی داشتنتو داشتم، خداروشکر که هستی، خداروشکر که دارمت، مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت و بغل گرفتنتم💙
خب زیادی بش فکر کنی استرس میگیری استرسم نمیزاره باردار شی

استرس ندارم فقط خیلی منتظرم که خونریزی لقاح رو ببینم😔

من خیلی تصورش میکردم قانون جذب بکار بردم زووود گرفت

ینی میشه منم این ماه باردار باشم ، لحظه شماری میکنم خبر بارداریمو بدم به مادرم😍😍😍

ینی میشه منم این ماه باردار باشم ، لحظه شماری میکنم خبر بارداریمو بدم به مادرم😍😍😍

ایشالا عزیزم ولی اصلا رو تایمش اصرار نکن شبا قبل خواب و صبا بعد بیداری چن دقیقه تصور کن باردار شدنتو صحنه بساز تو ذهنت ولی شرطیش نکن دست کائناتو باز بزار😂

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2706