2726

تو خیلی تاپیکا خوندم میگفتن خودتونو بزنین به بیخیالی و بهش فک نکنین ، درسته آیا؟؟؟

پسر خوبم،  فندق تو دلیه مامان، همیشه آرزوی داشتنتو داشتم، خداروشکر که هستی، خداروشکر که دارمت، مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت و بغل گرفتنتم💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید ولی من خیلی فکر میکردم وباردار شدم نمیشه کلی گفت

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
به هرچی فک کنی اتفاق میفته نه فقط بارداری

برام دعا کنین لطفأ خیلی دوس دارم این ماه باردار باشم😍

پسر خوبم،  فندق تو دلیه مامان، همیشه آرزوی داشتنتو داشتم، خداروشکر که هستی، خداروشکر که دارمت، مشتاقانه منتظر دیدن روی ماهت و بغل گرفتنتم💙
خب زیادی بش فکر کنی استرس میگیری استرسم نمیزاره باردار شی

استرس ندارم فقط خیلی منتظرم که خونریزی لقاح رو ببینم😔

من خیلی تصورش میکردم قانون جذب بکار بردم زووود گرفت

ینی میشه منم این ماه باردار باشم ، لحظه شماری میکنم خبر بارداریمو بدم به مادرم😍😍😍

ینی میشه منم این ماه باردار باشم ، لحظه شماری میکنم خبر بارداریمو بدم به مادرم😍😍😍

ایشالا عزیزم ولی اصلا رو تایمش اصرار نکن شبا قبل خواب و صبا بعد بیداری چن دقیقه تصور کن باردار شدنتو صحنه بساز تو ذهنت ولی شرطیش نکن دست کائناتو باز بزار😂

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2706