2137
2106

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166
2050
ینی میشه منم این ماه باردار باشم ، لحظه شماری میکنم خبر بارداریمو بدم به مادرم😍😍😍

ایشالا عزیزم ولی اصلا رو تایمش اصرار نکن شبا قبل خواب و صبا بعد بیداری چن دقیقه تصور کن باردار شدنتو صحنه بساز تو ذهنت ولی شرطیش نکن دست کائناتو باز بزار😂

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2183
ایشالا عزیزم ولی اصلا رو تایمش اصرار نکن شبا قبل خواب و صبا بعد بیداری چن دقیقه تصور کن باردار شدنتو ...

آخه ماه پیش هم اقدام کردیم نشد ، این ماه سه بار اقدام کردم که یه بارش دقیق روز تخمک گذاریم بود ، یه حسی بهم میگه این ماه باردار میشم ، دعا کنین برام لطفأ😊

آخه ماه پیش هم اقدام کردیم نشد ، این ماه سه بار اقدام کردم که یه بارش دقیق روز تخمک گذاریم بود ، یه ...

ایشالا عزیزممم بعد اینکه مطمئن شدی تخمک ازاد کردی تا چندین شب رابطه ی شب در میون داشته باش 

راستی من مشکلات زیاد داشتم برا بارداری پیاده روی خیلی تاثیر داشت برام 

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین

شک نکن 

عزیزم شما اقدام کن زوم نکن روش که حتما میشه یا نه 

هر چی ریلکس تر شانس بیشتر 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝چقدر بیکار تو سایت زیاد شده که حتی برای امضای آدم تاپیک میزنن🤣🤣🤣🤣خدا شفاتون بده
2191