2726
عنوان

توهم زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 36 پست
جدی یعنی اینقدر خطرناکه پس حتما پیش روانپزشک میرم  

روز اول به ما هنوز خوابگاه نداده بودن توی نمازخونه بودیم

اون دختر تنها رو صندلی بود نشیته بود و یه صندلی خالی رو به روش بود و داشت با صندلی صحبت میکرد....انگار که کسی روش نشسته...منو میگی داشتم سکته میکردم....تا منو دید یهو انگار به خودش اومد...یه خنده عصبی کرد و گفت کی اومدی....گفتم الان و سریع رفتم بیرون

این اولین رفتار عجیبش بود که دیدم

این دوستم فوق لیسانس تشریح میخوند و البته دکتری هم قبول شد

اما خب بعد ماجراهای مختلف خود دانشگاه دست به کار شد و از روانشناسان اونجا کمک خواست و اونها به روانپزشک ارجاعش دادن و تشخیص اسکیزوفرنی حاد دادن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
روز اول به ما هنوز خوابگاه نداده بودن توی نمازخونه بودیم اون دختر تنها رو صندلی بود نشیته بود و یه ...

عجب😐💔

پس جدیش بگیرم ممکنه به بقیه و خودم آسیب بزنم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب😐💔 پس جدیش بگیرم ممکنه به بقیه و خودم آسیب بزنم

اگر اسکیزوفرنی باشه بله

حالا شما برین روانپزشک و براش تعریف کنید

خودشون بهتر تشخیص میدن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

منم مثل توام 

عاشق اسمتم زندان بان😂😍

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2728
منم مثل توام  عاشق اسمتم زندان بان😂😍

🤣🤣

مثل منی؟  یعنی شما هم توهم میزنی؟🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
🤣🤣 مثل منی؟  یعنی شما هم توهم میزنی؟🤣

اره بعضی وقتا حس میکنم یکی صدام میزنه😂 

اینن شانس مایه

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
اره بعضی وقتا حس میکنم یکی صدام میزنه😂  اینن شانس مایه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣