2703
2553
عنوان

توهم زدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 36 پست
دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐 ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار ...

بله برو روانپزشک حتما

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
با چاقو برو سمتش😐

🤣

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم الان وسط حمله پانیکم😢 یکم خوندم داغون شدم😭

واییی ببخشید عزیزم یادم رفت عنوان رو بزنم ترسناک

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
واعییییییی

چرا وای  

توهم هم اتاقی من اینقدر شدید شد که قصد داشت ما رو مسموم کنه

چون اون شخصی که میدید بهش دستور میداد فلان کار رو انجام بده(که اخریش کشتن ما بود...کلی قرص تو سوپمون ریخته بود)

اسکیزوفرنی مشکل حاد روانی هست و درمان نشه ممکنه خطرناک برای خودش و دیگران باشه

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2714

توهم نیس گلم😐

واقعیع 

چون منم دقیقا اینجور بودم 

ولی بجای یه دختر یه پیرزن میدیدم

خیلی زشت بود نکبت 😏خبرش میمیرد یکم ب خودش برسه 

زیر خاکیا روحشون شاد. رو خاکیا دلشون شاد🖤                                               کاربری هفتمم میباشد😎  

بهش اهمیت نده 

چند شبه تنها میخوابم همین حس رو داشتم

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
چرا وای     توهم هم اتاقی من اینقدر شدید شد که قصد داشت ما رو مسموم کنه چون اون شخصی که ...

جدی یعنی اینقدر خطرناکه پس حتما پیش روانپزشک میرم 

اسی کاش یکی هم هرروز ۴بیاد منولز خاب بیدارکنه حالا ۷ بیادم بهترمیشه😂

🤣🤣🤣🤣

2706