2703
2553
عنوان

توهم زدم؟

318 بازدید | 36 پست

همه چی از اونجا شروع شد که یروز صبح ساعت ۴ یه دختر مو مشکی روی مبل دیدم باور کردم توهم زدم

اما چند هفته بعد یه خواب دیدم همون دختر بود مثل قبل چهرش معلوم نبود دقیقا حس و حالش رو یادمه مثل دیوونه ها بود و سردرگم بیدار شدم جیغ زدم هیچکی نشنید با اینکه مامانم خوابش خیلی سبکه خیلی بازم ساعت ۴ صبح بود

بازم گفتم حتما بخاطر اینه زیاد درگیر شدم منم خواب چرت و پرت زیاد می بینم😐(اولین خوابم بود که فقط یه نفر تو خوابم بود)

چند هفته بعد در یکی از کمد های بالا خیلی محکم بسته شد بازم ساعت ۴ صبح بود 😐💔

بازم گفتم ولش کن 

چند هفته بعد کنار گوشم صدای یکی رو حس کردم که بلند بلند نفس میکشید😐😐😐😐 

بقیش رو تو پست بعد میگم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با چاقو برو سمتش😐

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
2720

لایک پیلیز

من ۱۶ سالمه پس اگر با نظرم مخالفی ریپلای نکن 😎👊   من به هرچی بخوام  میرسم می دونید چرا؟ چون امید دارم.                                                                          امیدوارم یروزی بشم خانم دکتر♡  میشه برای رسیدن به آرزوم《دکتر شدن》 یه صلوات مهمونم کنی؟     من می توانم آره می توانم باید بتوانم چون قراره بشم خانم دکتر👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️                         یه دختر تهرانی😍 

دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐

ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار شدم رفتم سریع لامپو روشن کردم اما همش احساس میکردم یکی نگام میکنه حس بدی بود 😐

اولش گفتم تلقینه اما من که اصلا باور نداشتم😐💔💔💔💔💔

بنظرتون توهم و تلقینه یا واقعا باید نگران شم؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2714
دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐 ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار ...

بازم ساعت ۴ بود چرا همش ۴؟😐

خدت ازت نگزره من میخاستم برم حموم حالا جرات میکنم مگه

ببخشید🤣

2706