2137
2106
عنوان

توهم زدم؟

260 بازدید | 36 پست

همه چی از اونجا شروع شد که یروز صبح ساعت ۴ یه دختر مو مشکی روی مبل دیدم باور کردم توهم زدم

اما چند هفته بعد یه خواب دیدم همون دختر بود مثل قبل چهرش معلوم نبود دقیقا حس و حالش رو یادمه مثل دیوونه ها بود و سردرگم بیدار شدم جیغ زدم هیچکی نشنید با اینکه مامانم خوابش خیلی سبکه خیلی بازم ساعت ۴ صبح بود

بازم گفتم حتما بخاطر اینه زیاد درگیر شدم منم خواب چرت و پرت زیاد می بینم😐(اولین خوابم بود که فقط یه نفر تو خوابم بود)

چند هفته بعد در یکی از کمد های بالا خیلی محکم بسته شد بازم ساعت ۴ صبح بود 😐💔

بازم گفتم ولش کن 

چند هفته بعد کنار گوشم صدای یکی رو حس کردم که بلند بلند نفس میکشید😐😐😐😐 

بقیش رو تو پست بعد میگم

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک   

خدت ازت نگزره من میخاستم برم حموم حالا جرات میکنم مگه

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوگولی من همه تلاششو کرد که بیاد و مامان و از تنهایی دربیاره ولی خدا نخواست که بمونه😊😔من ب دعای ابجیای نی نی سایتی ایمان دارم میدونم میشه.. پس دعام کنین که این تیکری که گذاشتم این ماه بمونه و گوگولی مامان دوباره بیادش😍یه نی نی سالم و صالح🙏🏻

یا خدا

کاش من روح بودم،باور کن روح خوبی میشدم،نه کسیو اذیت میکردم،نه عین روح های مسخره بی مصرف میشدم،برای خودم کل گلای گل فروشی رو بو میکردم،از قفسه کتابخونه های بسته رد میشدم،بلند بلند اهنگ میخوندم و میرقصیدم،حالا توهم یواشکی بغل میکردم،به کی بر میخورد اخه/:           تتلیتی دوآتیشه 💜

با چاقو برو سمتش😐

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

لایک پیلیز

من ۱۶ سالمه پس اگر با نظرم مخالفی ریپلای نکن 😎👊   من به هرچی بخوام  میرسم می دونید چرا؟ چون امید دارم.                                                                          امیدوارم یروزی بشم خانم دکتر♡  میشه برای رسیدن به آرزوم《دکتر شدن》 یه صلوات مهمونم کنی؟     من می توانم آره می توانم باید بتوانم چون قراره بشم خانم دکتر👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️                         یه دختر تهرانی😍 
2149
یا خدا

بگو تو هم مث من ترسیدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گوگولی من همه تلاششو کرد که بیاد و مامان و از تنهایی دربیاره ولی خدا نخواست که بمونه😊😔من ب دعای ابجیای نی نی سایتی ایمان دارم میدونم میشه.. پس دعام کنین که این تیکری که گذاشتم این ماه بمونه و گوگولی مامان دوباره بیادش😍یه نی نی سالم و صالح🙏🏻

دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐

ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار شدم رفتم سریع لامپو روشن کردم اما همش احساس میکردم یکی نگام میکنه حس بدی بود 😐

اولش گفتم تلقینه اما من که اصلا باور نداشتم😐💔💔💔💔💔

بنظرتون توهم و تلقینه یا واقعا باید نگران شم؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک   
بگو تو هم مث من ترسیدی 

متاسفانه اره ترسیدم

کاش من روح بودم،باور کن روح خوبی میشدم،نه کسیو اذیت میکردم،نه عین روح های مسخره بی مصرف میشدم،برای خودم کل گلای گل فروشی رو بو میکردم،از قفسه کتابخونه های بسته رد میشدم،بلند بلند اهنگ میخوندم و میرقصیدم،حالا توهم یواشکی بغل میکردم،به کی بر میخورد اخه/:           تتلیتی دوآتیشه 💜
دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐 ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار ...

بازم ساعت ۴ بود چرا همش ۴؟😐

2050
دیگه فراموش کرده بودم تا اینکه امروز😐😐 ساعت ۱۱ شب خوابیدم ساعت ۴ احساس اینکه یکی زد روی میز بیدار ...

نگران شو

متاسفانه اره ترسیدم

من میخاستم برم حموم حالا میترسم کلا سمت اتاق برم😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدت ازت نگزره من میخاستم برم حموم حالا جرات میکنم مگه

ببخشید🤣

من میخاستم برم حموم حالا میترسم کلا سمت اتاق برم😐

😐😑😑💔💔

بوی اسکیزوفرنی میاد

واعییییییی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087

بله برو روانپزشک حتما

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
با چاقو برو سمتش😐

🤣

منم الان وسط حمله پانیکم😢

یکم خوندم داغون شدم😭

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی آدم تنهائیه😟درکش نمیکنی درست 🤗 ولی نمک روزخمشم نپاش🙄                                                                                                                  زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
ببخشید🤣

ن عذرخاهی نمیخاد ولی عزیزم رو عنوان بزن ترسناک😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051