1874
2106

قربونش برم...الان ی ماهه همش درگیر منه هفتع ای چند بار میرفت دکتر نوبت بگیر و برو بیا و پرستاریمو بکن تا عمل کردم بعدش کرونا گرفتم الانم پریودم

من وقتی پریود میشم جون ندارم از جام پاشم ی اب ساده بخورم هم خودش با اینکه 23 سالمه لقمه میگیره برام میاره درد و بلاش تو قلبم...واقعا من دانشگاه ها باز شدن موقع پریودی کی به دادم میرسه ...امروز از نه بیدارم نتونستم پاشم ی اب بخورم تا خودش از بازار الان اومد برام صبونه اورد

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

خداحفظشون کنه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2050

خدا به مادرت عمر بده ولی مامان نباشه مجبوری خودت پاشی و درد پریودی رو فراموش میکنی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
1718