2410
2553
عنوان

چجوری ب شوهرم بگم ک ناراحت نشه

358 بازدید | 21 پست

بچه ها ما طبقه بالا خونه پدرشوهرم میشینیم 

خب تا اینترنت واسه خونه وصل کردیم و تمدید ۶ماهه کردیم و دستگاه و اینا ۲تومن خرجمون شد گفتیم پدرشوهرم اینام استفاده کنن وقتی تموم شد اونا دیگ پول شارژشو بدن امروز رفتم برا تمدید پدرشوهرم کلی غر زد شما زیاد استفاده میکنین و حیف پول نیست با این اینترنت😐

منم ناراحت شدم خب حالا ک نوبت اون رسید اینجوری گفت پولشم نداد دلم میخاد ب شوهرم بگم رمزشو عوض کنه خودمون فقط استفاده کنیم چجوری بگم ک ناراحتم نشه بخدا ۳و۹۰۰همش حقوق شوهرم هست پدرشوهرمم خداروشکر داره خب واسه خودشون نت همراه بخرن ما از کجا اوردیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خب وقتی پدر شوهر فرمودن پول چیه میدین واسه اینترنت، پس دیگه نمیخاد استفاده کنه.

یه مدت مثلا یه ماه از نت همراه استفاده کنین و بگین دیگه نمیخواید تمدید کنید و بعد یکماه رمزش عوض کنید

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
خب وقتی پدر شوهر فرمودن پول چیه میدین واسه اینترنت، پس دیگهنمیخاد استفاده کنه. یه مدت مثلا یه ماه ا ...

بهترین راهکار دستمریزاد جخ داشتم فکر میکردم برای راهکار

خب وقتی پدر شوهر فرمودن پول چیه میدین واسه اینترنت، پس دیگهنمیخاد استفاده کنه. یه مدت مثلا یه ماه ا ...

اره بهترین کار بگین برا ما هم نمیصرفه دیگه بعد یکی دوماه باز راه اندازی کنین با رمز جدید فقطیم فهمیدن بگین شما گفتین نمیخاین دیگه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

شاید توی طول این یه ماه پدرشوهرت تمدید کرد

░▒▓█ﮔﻔﺘﯽ ﮐﻪ ﻭﺻﻠﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢ.ﺟﺎﻡ ﺍﻟﺴﺘﺖ ﻣﯿﺪﻫﻢﮔﻔﺘﻢ ﻣﺮﺍ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ، ﮔﻔﺘﯽ ﭼﻮ ﺭﺳﺘﯽ ﻣﯿﺪﻫﻢ♛ █▓▒░
2706