2703
2553
عنوان

رابطه من و شوهرم رو به خرابیه بیاین بگین چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 42 پست
چه ربطی داره! خیلی ناراحتی جدا شو! کار اون اشتباهه به شما که میرسه درسته؟! عجبا!

من نگفتم مال من درسته اما من قبلا چند بار اقدام کردم جدا بشم خودش نخواست و نذاشتن بعد تا بهش میگم میگه اون مرد هست عیبی نداره براش با همه باشه 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

سلام تنها راهی که بشه اعتماد همسرتون رو دوباره بدست بیارید اینه که یه مدت زیاد گوشی رو دستتون نگیرید(لااقل وقتی که خانه ) حتی اگه براتون مقدور یه مدتی ازدنیای  مجاز دور باشیدو برنامه ها رو گوشی رو پاک کنید تامتوجه بشه بودنش براتون زیاد اهمیت نداره  و تو خانه سعی کنید بیشتر وقتتون رو با همسرتون بگذرونید یه مدت ممکن بهتون  کم محلی کنه اما انشاالله کم کم درست میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام تنها راهی که بشه اعتماد همسرتون رو دوباره بدست بیارید اینه که یه مدت زیاد گوشی رو دستتون نگیرید ...

ممنون از کسایی که فقط نیومدین مقصرم کنین و کمک کردین بهم 

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

کارت خیلی اشتباه بوده که تو گروه و گپ ک مرد و پسر هست چت می‌کنی..بنظرم شوهرت حق داره عصبانی باشه و ی مدت اعتماد نداشته باشه بهت.این چت و گپ ها عاقبت همه رو اینجوری خراب می‌کنه.بنظرم یه مدت تو آروم باش بهش حق بده اعتمادشو بدست بیار.درست میشه.

2720
ممنون از کسایی که فقط نیومدین مقصرم کنین و کمک کردین بهم 

دوست عزیز من یه بار از خودم عکس تو یه گروه دوستانه تو وات گذاشتم همسرم دید خیلی ناراحت شد و چند روز اصلا صحبت نمیکرد با وجود اینکه اون گروه رو خیلی دوست داشتم ازش اومدم بیرون و یک سال عضو نبودم همسرم بعد بعد که دید گروه رو پاک کردم و نسبت به گوشی کم توجه شدم بعد چند روز اخلاقش درست شد الانم دوباره تو اون گروه دوستانم هستم اما دیگه عکس نمیزارم😆

تا حالا چندبار اقدام کردم اما با برخورد شدید خانواده ام روبرو شدم و همشون به این معتقدن که مرد عیبی ...

اگ حمایتشونو نداری و بعد طلاق زندگیت بدتره مجبوری بری مشاور تا راه کار بگیری

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2714

من کار ندارم تو چه عکس العملی میخوای نشون بدی و چه تصمیمی داری.حرفش الکیه طلاقت نمیده خودشم می‌دونه کاری نکردی.خودتو نباز.فقط بهانه میخواست که تو دستش دادی که از حالا محدودت کنه پولت نده اذیتت کنه باج بگیره.از اونطرفم هرکار خودش خواست انجام بده.ساده نباش.مردایی که زنشون از گل پاکتره و هزارتا هنر داره وقتی گند کاراشون در میاد و می‌خوان اذیت زنشون کنن و حق حقوقش که خرجی و آزادی رفت و آمده شروع به تهمت میزنن.تو که دگه بهانه م دادی دستش.خودتو نباز تو کاری نکردی.به حقوق انسان بودنت آگاه باش

عزیزم اول اعتمادشو بدست بیار کم کم بقیه چیزا هم درست میشه من توزندگیت نیستم ونمیدونم چی بگم ک درست باشه ولی ببین من هیچکاری نکردم ک شوهرم بهم بی اعتماد باشه ولی ۴ساله زنش شدم ۲۱سالمع تواین چهارسال ن جایی میزاره برم ن بادوستام حتی مغازه هم نمیزاره برم فقط بخاطر حرفای خانوادش وفامیلاش من چ زجری چ حرصی میکشم.نباید با یه پسری کل‌کل مینداختی مردا حساسن

تا حالا چند بار مچ شوهرتو حین خیانت وقتی داره تو چت با طرف برنامه...... میچینه گرفتی؟

هیچ بار 

من نمیگم 100 درصد حق با شوهرته میگم اگه اون اینطوره تو اینکارو نکن تو یه مادری با بچه ات خوش باش بقیه رو ولش