2726
عنوان

رابطه من و شوهرم رو به خرابیه بیاین بگین چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 42 پست

این دیگه چه کاریه با پسر غریبه چت کردن و کل کل کردن زندگیتونو خراب میکنید چه معنی میده خودت کارت اشتباه بوده بهونه طلسم و جادو نکن نه فقط شوهر تو بلکه هر مردی ببینه زنش با یا مرد غریبه حرف میزنه ناراحت میشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر بگم کارت اشتباه بوده ناراحت میشی

میدونم اما به منم حق بدین من بعد بچه افسردگی گرفتم اون هیچ اهمیتی بع من نمیده حتی حاضر نیس یه دوستت دارم بگه با اینکه بارها بهش گفتم من دوست دارم اینجورر حرفا بهم بزنه ببینم بیرون اما اون هیچی الان ۳ ساله خونه خودمونیم حتی یه بیرون منو نبرده منم حوصله ام تو خونه سر میره فقط داشتم چت میکردم همین

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

فعلا خنثی باش،،،

نه گیر بده،،، نه اخم ،،، نه بخند،،،نه قیافه بگیر،،،

چیزی ازش نخواه،، بذار زمان بگذره تا کمی یادش بره

فعلا خنثی باش،،

تا پنج سالگی بچه هم خدا بزرگه،،،حرفش رو جدی نگیر،،،

مردا با تهدید حس اقتدار بهشون دست میده،،،

بذار باحس اقتدار خودش خوش باشه،،،

اگر با سیاست زنانه این حس رو بهش بدی نمیدونی

چه جور تابع میشه،،،

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2728
مقصری چرا کسی رو نمی شناسی چت میکنی و اگر شوهرت اینکار و بکنه شما بدت میاد و ایشونم بدش میاد و بدتر ...

شوهر من همیشه با بقیه اس ولی تا بهش میگم میگه من مردم عیبی نداره منم نرفتم چت ناجور بکنم فقط تو گپ بود داشتم چرت و پرت چت میکردم چیز دیگه نبود

خب با دختر چت کن! باید حتما مرد باشه! توجیه نداره کارت و کاملا حق با شوهرت هست.

والا چه ربطی داره منم 3 ساله ازدواج کردم تو این 3 سال تا حالا با شوهرم نرفتم بیرون جای دیگه هم نمیرم همش تو خونه ام چون اینجوریه منم باید برم چت کنم با پسرا 🤔

والا من اگ شوهرم با غریبه چت کنه طلاق میگیرم چ برسه مرد باشمو زنم..وا عقلت کجاست 

شوهر من همیشه با بقیه اس اما خودشو قانع میکنه به اینکه اون مرده و عیبی نداره 

والا چه ربطی داره منم 3 ساله ازدواج کردم تو این 3 سال تا حالا با شوهرم نرفتم بیرون جای دیگه هم نمیرم ...

تا حالا چند بار مچ شوهرتو حین خیانت وقتی داره تو چت با طرف برنامه...... میچینه گرفتی؟

والا چه ربطی داره منم 3 ساله ازدواج کردم تو این 3 سال تا حالا با شوهرم نرفتم بیرون جای دیگه هم نمیرم ...

بله متاسفانه بعضیها کارهای اشتباهشون رو ربط میدن به بی محبتی شوهر..

اسم کار ایشون خیانت هست و شوهرش کاملا حق داره ایشون رو نخواد.

میدونم اما به منم حق بدین من بعد بچه افسردگی گرفتم اون هیچ اهمیتی بع من نمیده حتی حاضر نیس یه دوستت ...

عزیزم خدا دوست داشته ،،،ممکن بود بعد از یه چت ساده

به دلیل همین کمبود محبت دچار خطای بزرگتری بشی،،،

ذکر«لا الاه الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین»

رو زیاد بگید انشأالله حل میشه

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
شوهر من همیشه با بقیه اس اما خودشو قانع میکنه به اینکه اون مرده و عیبی نداره 

اها پس خوب کردی😂 

بی شوخی اون اگ کاراش اذییت میکنه خب حق داری جدا شی حتی ولی این چت کردنا شخصیت خودتو خراب میکنه پیش دیگران

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
اها پس خوب کردی😂  بی شوخی اون اگ کاراش اذییت میکنه خب حق داری جدا شی حتی ولی این چت کردنا شخص ...

تا حالا چندبار اقدام کردم اما با برخورد شدید خانواده ام روبرو شدم و همشون به این معتقدن که مرد عیبی نداره هرزه بپره

2706