2137
2106

هفته پیش تو گپ داشتم چت میکردم با یه پسره کل کل کردم اومد پی وی شوخی میکرد شوهرم یهو گوشیو از دستم چنگ زد و شروع کرد به چت با اون نمیدونم چیا بهش گفت که از اونا این نتیجه رو دریافت که من معلوم نیس چیکارا کردم و چند وقته با با کسیم🙄 (شوهرم خودش خیلی دنبال این چیزای تا حالا چند بار مچشو گرفتم)هرچقدر گریه کردم و گفتم من کاری نکردم باور نکرد کلی تهمت بهم زد من شرایط طلاق ندارم سنم کمه یه دختر کوچیک دارم و خانواده ام هر اتفاقی بیفته میگن تو خرابی و تقصیر تویه و با زور و کتک سر زندگی مینشوننم حالا تو این چند روز مدام بهم شک داره حتی خونه مامانم نذاشت برم خودشو سرسنگین میگیره و اصلا حرف نمی زنه مگر درمورد بچه و حتی پولی که قرار بود برا خودم لباس بخرم رو ازم گرفت و گفت لباس میخوای چیکار حالا چیکار کنم باباش خیلی اهل جادو و طلسم و منو اصلا نمیخواد مدام زیر گوش شوهرم میخونه چون کارشون باهمه همیشه پیش هم هستن تو دعوا چند شب پیش هم گفت من هیچی ازت نمیخوام فقط بچه رو جمع کن ۵ ساله که بشه طلاقت میدم

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
2050

فعلا گوشی رو بذار کنار و چت نکن 

بهش محبت کن و اعتمادش رو جلب کن

اللهم صلی علی محمد و آل محمد                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        🌱 🌳🌱 🌳🌱🌳 🌱🌳🌱🌳🌱🌳🌱                                                

خب شوهرت اهل این کارا باشه تو هم نباید که چت کنی و این جور چیزا. قطعا بهترین مرد هم ببینه ناراحت میشه و اخلاقش بد میشه

باید یه مدت طولانی صبوری کنی و اعتماد جلب کنی. باید کامل نشون بدی که متاسفم بخاطر اشتباهت‌.

بعدش تازه کم کم ببینی چرا شوهرت اهل این چیزا هست. دلیل پیدا کنی و ریشه ای حل کنی مشکلو...

چرا با این چیزا الکی چت و این حرفا کاری کنی که زندگیت تلخ بشه به کام خودت و شوهر و بچت

مهربان باشیم   
2143

این دیگه چه کاریه با پسر غریبه چت کردن و کل کل کردن زندگیتونو خراب میکنید چه معنی میده خودت کارت اشتباه بوده بهونه طلسم و جادو نکن نه فقط شوهر تو بلکه هر مردی ببینه زنش با یا مرد غریبه حرف میزنه ناراحت میشه 

میخام بات صحبت کنم خودمو راحت کنم میخام امشب تورو به قلبم دعوت کنم 😍🌺هی دورت بگردمووووووو موهاتو ببندم وووو واست بخندم و هی واست بخندموووووو❤️
اگر بگم کارت اشتباه بوده ناراحت میشی

میدونم اما به منم حق بدین من بعد بچه افسردگی گرفتم اون هیچ اهمیتی بع من نمیده حتی حاضر نیس یه دوستت دارم بگه با اینکه بارها بهش گفتم من دوست دارم اینجورر حرفا بهم بزنه ببینم بیرون اما اون هیچی الان ۳ ساله خونه خودمونیم حتی یه بیرون منو نبرده منم حوصله ام تو خونه سر میره فقط داشتم چت میکردم همین

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات

فعلا خنثی باش،،،

نه گیر بده،،، نه اخم ،،، نه بخند،،،نه قیافه بگیر،،،

چیزی ازش نخواه،، بذار زمان بگذره تا کمی یادش بره

فعلا خنثی باش،،

تا پنج سالگی بچه هم خدا بزرگه،،،حرفش رو جدی نگیر،،،

مردا با تهدید حس اقتدار بهشون دست میده،،،

بذار باحس اقتدار خودش خوش باشه،،،

اگر با سیاست زنانه این حس رو بهش بدی نمیدونی

چه جور تابع میشه،،،

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2051