2733
2734
عنوان

3 راه خودکشی بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 62 پست
من قوی نیستم دیگ خسته شدم همش این دکتر و اون دکتر😞

امضاتو دیدم 

منم از وقتی عقد کردم همممممیشه مریضم 

باورت نمیشه توی دوسال من 3 تا دفترچه بیمه تموم کردم 

هر روز یه درد جدید 

اصلا نمیتونم بفهمم چمه

بعضی روزا یجوری حالم بدمیشه ک مامانم میپرسه خب چطوری میگم بخدا نمیتونم توضیح بدم فقط میدونم حالم بده 

نمیدونم شاید ستاره ی منو شوهرم بهم نمیگیره ک من اینجوری شدم 

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭
چون به امید تیتر تاپیکت اومدم تو،بعد یه چیز دیگه نوشتی و مسخره کردی ما رو🙁

واقعا که برات متاسفم 

بچه ها راهکار دادن تو همین تاپیک میتونی استفاده کنی حالا ک اومدی🙂

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میخاستم ببینم‌مشکل تو چیه  خودکشیه بدون درد بگم بهت

حالا بین خودمون بمونه راه زیاد بلدم 😂

2728
واقعا که برات متاسفم  بچه ها راهکار دادن تو همین تاپیک میتونی استفاده کنی حالا ک اومدی🙂

متاسف جز برا غم یا ناراحتی خودت برا کسی نباش

وقتی نمیدونی من چه  عذابی سه سال دارم میکشم که هر شب فقط دلم میخواد بخوابم ولی بیدار نشم  پس لطفا سکوت😶

راه چهارم به قتل رسیدن در بیهوشی 

نه اینجوری پای یکی گیره نمیشه 😐

2738
خدایی اومدم چندتا بهت فش ابدار بدم که دیگه نجات پیدا کردی

خدا بامن است 😂

اومدم بگم یه راهش پرایده

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
متاسف جز برا غم یا ناراحتی خودت برا کسی نباش وقتی نمیدونی من چه  عذابی سه سال دارم میکشم که هر ...

من خودم هزار تا درد و مرض دارم 

نمیگم ادم قوی ای هستم شده بعضی وقتا مرگمو از خدا خاستم 

زخم معده ک خوردن همه چیز به دلم مونده 

میگرن دارم و ماهی چند بار راهی بیمارستانم 

گوشم صدا میده و هزارتا دکتر رفتم ک گفتن هیچ درمانی نداره 

چشمم بخاطر میگرن یه لکه افتاده روش ک هر گوری رو نگا میکنم هست 

بگم هنوزم؟ 

2706