2726

یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه و اساس اینا بیشتر اشکتو در میاره. بجای مداحی قرآن بزار یا دعای توسل یا عاشورا. 

یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه ...

وا بیا بخور منو، من نمیخوام گریه کنم که، کلا مداحی دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه ...

نمیخوای معرفی کنی نکن اینجوری هم حرف نزن در شان شما نیست، یه کلام گفتم یه مداحی معرفی کن😒

دوست داره به ما چه 

هر کسی آزاده هر کاری به شرط آزار ندادن بقیه انجام بده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چرا همچیو بیخود به هم ربط میدین استارتر گفت مداحی میخواد، شماهم اگه باب میلت نیست میتونی بری بیرون 

براي سلامتی و ظهور امام زمان صلوات 🌹

اراذل رو گزارش کن گلم  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706