2137
2106

یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه و اساس اینا بیشتر اشکتو در میاره. بجای مداحی قرآن بزار یا دعای توسل یا عاشورا. 

یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه ...

وا بیا بخور منو، من نمیخوام گریه کنم که، کلا مداحی دوست دارم

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
یه سر برو به زندگی بدبخت بیچاره ها نگاه کن یا برو دم داروخانه داروهای خاص از مداحی های پوچ و بی پایه ...

نمیخوای معرفی کنی نکن اینجوری هم حرف نزن در شان شما نیست، یه کلام گفتم یه مداحی معرفی کن😒

دوست داره به ما چه 

هر کسی آزاده هر کاری به شرط آزار ندادن بقیه انجام بده

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
2050

چرا همچیو بیخود به هم ربط میدین استارتر گفت مداحی میخواد، شماهم اگه باب میلت نیست میتونی بری بیرون 

اراذل رو گزارش کن گلم  

اول برای حال دلم یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2143

نکنه اینم بازی جدیدته؟میخای باز ی عده بیان بگن مداحی چیه و فلان؟همونی هستی ک الکی همه رو سرکار گذاشتی میگفتی شوهرم حزب اللهی هست..الآنم مداحی رو برای شوهر حزب الللهی ت میخای؟😒

شخصیت من بستگی به نوع برخورد تو داره 💜تعداد پستام اگه زیاده بذارید پای کو،کو هایی که تو تاپیک های عکس کردم  
2051