2703
2553
عنوان

بنظرتون خانمی ک ازدواج دومشه

256 بازدید | 11 پست

دیگه اشتباه نمیکنه تو زندگی مشترک؟ 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏

هر ادمی ممکنه هر لحظه اشتباه کنه 

اصلا آدمی با اشتباه زنده هست 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا میکنه .چند مورد تو همین سایت دیدم ک تو انتخاب شوهر دوم اشتباه بزرگتری کردن و میگن اولی هر چی بود بهتر بود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2714

اگه ازدواج اول بد بود چرا دوم ؟

دوم بد بود سوم ؟ سوم بد بود چهارم؟😐

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

به نظرم تو ازدواج دوم می فهمی همه مردها یه ایرادی دارن و بهترین گزینه سازش هست.چون اینقدر عمر انسان کمه که دیگه ارزش نداره هی بگردی و بگردی از آخر هم مجبور به سازش بشی پس با همون اولی بساز.  

بعضی ها هستن که چون میخوان فقط اشم مطلقه روشون نباشه  یا شرایط فرار میکنن یاچشم وگوششان رومیندن ونسنجیده انتخاب دومشون رومیکنن که بداز بدتر میشه....باید خیلی دقت کرد همه جوانب روبسنجه...باوسواس نه فرار از شرایط(البته همه اینطور نیستن)

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید