2726
عنوان

دوستم از قیافه نامزدم ایراد میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستت داره بهت حسادت میکنه

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
2728
اجازه ابراد گرفتن بهش نده بگو من دوس ندارم راجب ظاهر نامزدم نظربددی ..چقدپروعه

بعد افتخارم میکنه از اینکه حرف واقعیشو میزنه

یک ذره شعور نداره

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
بعد افتخارم میکنه از اینکه حرف واقعیشو میزنه یک ذره شعور نداره

همچین شخصی لیاقت دوستی نداره بدن اثرات مخرب تری روی زندگیت میزاره

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
به چه دلیلی اخه

که اگه بتونه یکاری کنه نامزدیتو بهم بزنی..یا باهاش هی بحث و دلوا داشته باشی..

منم یدوستی داشتم اینجوری بود کلا تمام دلخوشیش بهم زدن روابط بین کسایی بود که همو دوسداشتن..

اولش اینکارو میکرد برا حسودی چون خودش مجرد بود..

گفتیم بعد ازدواج درست میشه اما متسفانه بعد از ازدواجم هر مشکلی تو زندگی خودش بود دوسداشت بقیم به مشکل بندازه..

دوستت زر میزنه بنظرم اسمشو نباید گزاشت دوست حس میکنم یه ادم حسوده ک باید بندازیش از زندگیت بیرون با ...

چندبار سعی کردم بندازم ‌بیرون

ولی نشد

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
همچین شخصی لیاقت دوستی نداره بدن اثرات مخرب تری روی زندگیت میزاره

تا الان هم‌زیاد اثر مخرب گذاشته

چندین بار بخاطر حرفایی ک بم‌زد اشکمو دراورد

2706