2726
عنوان

دوستم از قیافه نامزدم ایراد میگیره

308 بازدید | 30 پست

چقدر ادم میتونه انرژی منفی باشه اخه

من مگه مبخوام بخاطر ظاهرش ازدواج کنم

چی بگم بهش دهنش بسته بشه؟؟!!

بعد جالب اینجاست چیزیم بگم میگه چقد بی جنبه ای

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا همین میگن بعد از متاهلی دوستاتونو بزارید کنار 

منم الان دارم پی میبرم

اخه نامزد من به اون چه ربطی داره

رک گویی رو با بیشعوری اشتباه گرفته

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
میخاد یکاری کنه نسبت به نامزدت حس بدی داشته باشی 

به چه دلیلی اخه

به نظرم هرموقع این مباحث پیش میاد نرین هی به هم تیکه بندازین یا چشم رو هم چشمی بشه اصلا اهمیت ندین چون واقعا هم ارزش نداره که بهش فکر کنین 

اگر گفت ۴=۲+۲ بگو حق با توعه

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2706