1874
2106
عنوان

دوستم از قیافه نامزدم ایراد میگیره

281 بازدید | 30 پست

چقدر ادم میتونه انرژی منفی باشه اخه

من مگه مبخوام بخاطر ظاهرش ازدواج کنم

چی بگم بهش دهنش بسته بشه؟؟!!

بعد جالب اینجاست چیزیم بگم میگه چقد بی جنبه ای

بعضی مواقع سکوت جایز نیست و باید طرف رو تیربارون کنی🏹🏹🏹اگه نتونستی یجور انتقام بگیر که نفهمه از کجا خورده...

خدا رو شکر این بازی میگه قراره تو زندگی بعدی فرانسه به دنیا بیام عطر دوستا از الان عاشقم شین، تو زندگی بعدی جواب سلامتون رو نمیدم. جواب شما چی درومد؟

برا همین میگن بعد از متاهلی دوستاتونو بزارید کنار 

منم الان دارم پی میبرم

اخه نامزد من به اون چه ربطی داره

رک گویی رو با بیشعوری اشتباه گرفته

بعضی مواقع سکوت جایز نیست و باید طرف رو تیربارون کنی🏹🏹🏹اگه نتونستی یجور انتقام بگیر که نفهمه از کجا خورده...
2124
منم الان دارم پی میبرم اخه نامزد من به اون چه ربطی داره رک گویی رو با بیشعوری اشتباه گرفته

بگو من راضی اون راضی گور بابای ناراضی بعدم بلاکش کن😂😐😐

دوست عزیز.لطفا اگه زیر ۱۶سالته تو هیچچچچ تاپیکی رومن ریپلای نکن..چون من اگه کار بابچه هارو یاد داشتم قطعا مربی مهدکودک میشدم نه اعصابشو دارم نه انرژیشو😘
2050
میخاد یکاری کنه نسبت به نامزدت حس بدی داشته باشی 

به چه دلیلی اخه

به نظرم هرموقع این مباحث پیش میاد نرین هی به هم تیکه بندازین یا چشم رو هم چشمی بشه اصلا اهمیت ندین چون واقعا هم ارزش نداره که بهش فکر کنین 

اگر گفت ۴=۲+۲ بگو حق با توعه

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور(بیبی گرل جونگ کوک هستم)

درهرصورت نذار ادامه بده چون واقعا تاثیر داره وقتی یکی همش از یکی بد بگه خود به خود به چشمت بد میشه 😑😑😑

دوست عزیز.لطفا اگه زیر ۱۶سالته تو هیچچچچ تاپیکی رومن ریپلای نکن..چون من اگه کار بابچه هارو یاد داشتم قطعا مربی مهدکودک میشدم نه اعصابشو دارم نه انرژیشو😘

دوستت داره بهت حسادت میکنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘
2051