2726
عنوان

هیچ کیو ندارم خوش باشم

92 بازدید | 12 پست

اصلا نمیتونم واسه خودم یه دوست صمیمی پیداکنم باهم باشیم خوش بگزرونیم البته چند بار پیدا کردما ولی از اخلاقشون خوشم نیومد😢یعنی پایه نبودن 😢چیکار کنم خیلی تنهام 😡برداشت بد نکن منظورم دختره

من دوستت😍😘

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیاد رو دوستی هات حساس نشو شوهر انتخاب نمیکنی که

من دوران دانشگاه هم بسیج میرفتم هم ازونور بعد کلاس با بچه های دیگه میرفتیم قلیونو سیگار 😂 از ادم محجبه گرفته تا همه جورش دوست داشتم واسم مهم نبود چیجورن واسم این مهم بود رو رفتار من تاثییر نزارن فقط رفتارای خوبشونو بردارم