2703
2553

ھنوز مجردم تا چند وقت دیگہ میشم عروس خانومتون 

آرہ دارم 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

بله داشتیم البته هنوزم مجردم

ولی اینجوری چیز بستگی به تعدا اعضا خانواده داره یکی چندتا خواهر برادرداره اتاقش با خواهرش مشترکه که بنظر من عالیه من که از داشتن خواهر محرومم ولی قدرخواهراتون بدونین

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مبارکهه😍😍🤩🤩

😍😍😍😘😘😍

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2714
چند تا خواهر برادر دارین مگه😅😅

ما ۶ تا اما ۴ تاش ازدواج کرده 

بعد اصلا هیچ کدوم از خانوادم تخت خواب نداریم و اینکه کولر داخل اتاق خواب نیست برای تابستون 

اما زمستون داخل اتاق میخوابیم 

هنوز مجردم اره ولی قبلا ک خواهرام بودن بکی بودیم الان دیگ خودمم فقط😁

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
2706