2737
2734

چند تا کلمه بیشتر نمیگه ماما بابا نه شوت 

لطفا از تجریبیاتتون بگین 🧡🧡🧡

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم من دخترم ۳ سالش بود دکتر بردم برای حرف زدنش گفت گفتار درمانی شما هم یه متخصص اطفال ببر ببین اون چی می گه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
عزیزم من دخترم ۳ سالش بود دکتر بردم برای حرف زدنش گفت گفتار درمانی شما هم یه متخصص اطفال ببر ببین او ...

بهشون گفتن تا دوسال و نیم صبر کنن

2738

زیاد باهاش حرف بزن، تلوزیون و تبلت و موبایل تعطیل، شعر و قصه بخونین به جای شخصیت ها با صداهای مختلف حرف بزن، با عروسک ها نمایش بده، چند ماه به شدت وقت بذار و اگر تفاوت نکرد حتما ببر گفتار درمانی نذار دیر بشه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

تخم کبوتر را آب پز کن روزی یه دونه بده بخوره 

معجزه میکنه تو شهر ما هر کی بچش دیر زبون باز میکنه تخم کبوتر میده زود زبون باز میکنه 

از یه جای مطمئن تهیه کن که تازه باشه

گلم پسر منم اینجوری بود ... الان چندماه گذشته و چند هفته س مثل بلبل چه چه میکنه  ... یه دفعه زبون باز میرکنن

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
زیاد باهاش حرف بزن، تلوزیون و تبلت و موبایل تعطیل، شعر و قصه بخونین به جای شخصیت ها با صداهای مختلف ...

ممنون عزیزم 

وابسته به کارتون 

گلم پسر منم اینجوری بود ... الان چندماه گذشته و چند هفته س مثل بلبل چه چه میکنه    ... یه ...

چیکار کردی واسش چند سالگی حرف زد ؟ 

قصه خوانی و شعر با صدای رسا و کشیده ک کودک ب لبهای شما نگاه کنه و تلفظش رو یاد بگیره---- چیدن چندین وسیله و بازی کردن و گفتن اسم اون وسایل توی بازی ---- استرس وارد نکردن ب کودک حتی با نگاه های منتظر ک کودک رو وادار کنید اون کلمه رو بازگو کنه--- قرار دادن کودک در محیط های شلوغ و هم بازی های سن و سال خودش و بزرگتر--- در اخر سر گفتار درمانی 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
تخم کبوتر را آب پز کن روزی یه دونه بده بخوره  معجزه میکنه تو شهر ما هر کی بچش دیر زبون باز میک ...

کلی بهش دادن از خام با عسل گرفته تا نیمرو 

2706