2726
عنوان

برادرشوهرمممممم منو خسته کرده😭😭😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 58 پست
بچشون عجیب خودسر و بی ادبه خونه جنگ بپا میکنه و مجبور میشع قبول کنه  توانایی اینو داره تا شب جن ...

یا خدااااا خب وقتی خودش نمیتونه بچش رو کنترل کنه نباید از شما انتظار داشته باشه که بتونی بچش رو کنترل کنی.

خیلی رک بهشون بگو من نمیتونم بچه ات رو نگهدارم سر و صدا میکنن همسایه ها اعتراض میکنن.

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
ک بازی کنه با پسرم

وا یعنی هر روز واسه این میاره؟! خوب تو  بچتو ببر خونه اونا تا بفهمن چقدر دردسر داره

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همين الان زنگ بزن بهش بگو همسايه اومده دم خونه بيا ورش دار ببر با عصبانيت بگو!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
وا یعنی هر روز واسه این میاره؟! خوب تو  بچتو ببر خونه اونا تا بفهمن چقدر دردسر داره

من نمیخام بچم اونجور بی ادب باشه فشهای ناموسی رکیک میگه جنسی بچممم یاد میگیره ناخودآگاه خسته شدم هزار بار گفتم نیارین نمیتونم نگر دارم چجوری بگم اخه دیگه

مر گنده بچع رو میزاره میره میترسم بلایی سر بچه بیاد بدزدن گم شه

ووقتی میاره ده دقیقه بعد ببرش بگو دارم می رم جایی،،،

بالاخره باید یاد بگیرن مسئولیت بچه خودشون رو بپذیرن

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
ملیارد بار گفتم خاهرم خودش پنج دقیقه حاضر نیس این دوتا باهم بیفتن چون غیر قابل کنترل میشن

تو ببرش 

بگو یه مدتم بیان خونه ی شما بازی کنن تنوع بشه

جدی بگو

یا بگو یک روز درمیان بیان خونه ی شما و یا ما

خستم و ناراحت و الان بچرو گذاشت رفت  منم بچشونو تهدید کردم اگه از جاش پاشه میکشمش چون این خونه ...

عااالیه😂😂😂😂میکشمت

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
مر گنده بچع رو میزاره میره میترسم بلایی سر بچه بیاد بدزدن گم شه

درو باز نکن عزیزم. اگه بازم آورد ببر بزار جلو درشون بگو ما کار داریم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

الان حاضر شو با بچه خودت ببرشون خونه خواهرت بگو همسایه اومده اعتراض کرده منم گفتم بیارم اینجا بازی کنن،

خدایا پسرم و بهم برگردون، بدون شنیدن نفساش خوابم نمیبره،  امیرعباس خوشگلم، پسر چشم رنگی من ، کاش میتونستم یه بار دیگه دستای کوچولوتو ببوسم             
من نمیخام بچم اونجور بی ادب باشه فشهای ناموسی رکیک میگه جنسی بچممم یاد میگیره ناخودآگاه خسته شدم هزا ...

یه هفته تو بچتو ببر خونه ی اونا

زودتر ببر که نتونن بچه شون رو بیارن

میبینن دردسرشون زیاد شده دیگه بیخیال میشن نمیارنش

ارتباطشون کم میشه

تو ببرش  بگو یه مدتم بیان خونه ی شما بازی کنن تنوع بشه جدی بگو

آخه ببین من دوست ندارم زیاد برم اونجا چون پایین مادرشوهرمع و انتظار دارن وقتی رفتم کار کنم خدنه مادرشوهر   

زیاد دوست ندارم برم تنهایی نمیتونم بزارم لونجا چون خاهرم مواظب نیس و پسرش بیش از اندازه وحشیه و وحشتناک پسرمو میزنه

2706