2137
2106
عنوان

برادرشوهرمممممم منو خسته کرده😭😭😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 58 پست

واسه چی میاره خونه شما بچشو؟!

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست واسه کاهش وزنه 😆😆.                 ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خستم و ناراحت و الان بچرو گذاشت رفت  منم بچشونو تهدید کردم اگه از جاش پاشه میکشمش چون این خونه ...

مشکل از خودته که دروباز میکنی توی رودروایسی.. لطفا بچه رو تهدید نکن فشار روخی و روانی باعث میشه زبونش بند بیاد یا  سکته کنه بمیره تو باید جلوی برادرشوت وایسی بگی لطفا دیگه نیار شلوغی میکنن سردرد میگیرم . اوردم درو نباید باز کنی

2124
مر گنده بچع رو میزاره میره میترسم بلایی سر بچه بیاد بدزدن گم شه

خونتون نزدیک ب هم هست ؟؟ 

بایکی از همسایه هات یا مدیر هماهنگ کن وقتی خونت بودن بیاد بگ همسایه ها شاکی شدن گفتن تذکر بدم وگرنه زنگ میزنیم صابخونتون جلو چشم برادرشوهرت باشه ک دیگ بفهمه نیارع بچشو

وای چقدر رو مخ

هر وقت اورد نیم ساعت بعد بچه رو ببر خونشون بگو من نمیتونم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2050
بچشون عجیب خودسر و بی ادبه خونه جنگ بپا میکنه و مجبور میشع قبول کنه  توانایی اینو داره تا شب جن ...

یا خدااااا خب وقتی خودش نمیتونه بچش رو کنترل کنه نباید از شما انتظار داشته باشه که بتونی بچش رو کنترل کنی.

خیلی رک بهشون بگو من نمیتونم بچه ات رو نگهدارم سر و صدا میکنن همسایه ها اعتراض میکنن.

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
ک بازی کنه با پسرم

وا یعنی هر روز واسه این میاره؟! خوب تو  بچتو ببر خونه اونا تا بفهمن چقدر دردسر داره

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست واسه کاهش وزنه 😆😆.                 ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
وا یعنی هر روز واسه این میاره؟! خوب تو  بچتو ببر خونه اونا تا بفهمن چقدر دردسر داره

من نمیخام بچم اونجور بی ادب باشه فشهای ناموسی رکیک میگه جنسی بچممم یاد میگیره ناخودآگاه خسته شدم هزار بار گفتم نیارین نمیتونم نگر دارم چجوری بگم اخه دیگه

ووقتی میاره ده دقیقه بعد ببرش بگو دارم می رم جایی،،،

بالاخره باید یاد بگیرن مسئولیت بچه خودشون رو بپذیرن

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
ملیارد بار گفتم خاهرم خودش پنج دقیقه حاضر نیس این دوتا باهم بیفتن چون غیر قابل کنترل میشن

تو ببرش 

بگو یه مدتم بیان خونه ی شما بازی کنن تنوع بشه

جدی بگو

یا بگو یک روز درمیان بیان خونه ی شما و یا ما

لطفابرای نیتم صلوات بفرستید،بگید منم بفرستم براتون ،ممنون😊
خستم و ناراحت و الان بچرو گذاشت رفت  منم بچشونو تهدید کردم اگه از جاش پاشه میکشمش چون این خونه ...

عااالیه😂😂😂😂میکشمت

مدتی شد ک اتش سودای او درجان ماست   زان تماناها که دایم دردل ویران ماست
2129